Medya

Hilmi Cem İntepe’ye hayranlarından Maria ile Mustafa desteği!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Ünlü oyuncu Hilmi Cem İntepe, geçen sezon TRT1’de yayınlanan Tek Vicdan dizisinden bir sezon sonra bu sefer atv’de yayınlanan Maria ile Mustafa’ya katılmıştı.

Jessica May ile başrolünde yer aldığı diziden çok hoşnut olan ünlü oyuncu, partneri ile de şahane geçim sağladı. İki ünlü oyuncunun tesirli performansının yanı sıra akılda rejisör Faruk Teber’in de nitelikli çekimleri ile dizi bayağı alkış topladı.

Pazar akşamları reyting yarışında temennilerin azıcık altında kalan Maria ile Mustafa yeniden de hatırı sayılır bir izleyici grubunu etkilemeyi başardı.
Oyuncunun hayranları, yardım için sosyal medyada faal bir etkileşim sürdürüyor.

Hilmi Cem İntepe instagram hesabından dizinin fragmanını yayınladı. Hayranları da yardım iletileri ile ünlü oyuncuyu şereflendirdi…. İşte o yorumlardan kimileri:

-Merak ve sabırsızlıkla bekliyorum yeni kısmı…

– Fragman feci coşkuyla bekliyoruz.

– Çok iyi dizi, sende harika oyunculuk çıkarmışsin

– Geri sayıma başladık dahi, yeniden bomba gibi bir kısım bekliyor bizi.

-Haftayı sabırsızlıkla bekliyorum.
Maria ile Mustafa dizisi beğenen yorum atsın….

-Çok hoş bir dizi, yeni kısmı merakla bekliyorum. Allahın izniyle reyting kurbanı olmaz, yoksa çok üzülürüm.

-Çok hoş bir dizi, sen olunca ayrı bi hoş.

– Yeni kısımlar bomba gibi geliyor…

#mariailemustafa

 

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu