Hilal Toprak ‘Eşim beni darp etti!’

Takip Et:
Hilal Toprak ‘Eşim beni darp etti!’
Hilal Toprak ‘Eşim beni darp etti!’

‘Yaşamı tespih yapmışım’ şarkısıyla ün kazanan Ferman Toprak’ın eşi Hilal Toprak ‘Kocam beni vurdu’ diyerek darp raporu alarak, polise müracaat etti.

Kuşkulu olarak ifade veren Toprak, yargılamaları kabul etmedi. Hilal Toprak geçtiğimiz aylarda sosyal medya üzerinden eşinden boşanacağına dair bir açıklama yapmış daha sonrasında ise bu paylaşımı kaldırarak boşanmayacaklarını duyurmuştu.

Beykoz Aile İçi ve Bayana Şiddetle Çaba Ofis Amirliği’ne giden Hilal Toprak verdiği ifade de , eşiyle evlilikleri süresince kasvetler yaşadıklarını iddia ederek ‘Eşimle cumartesi günü dostumuzun doğum günü partisine gittik.
Içkinin de tesiriyle sözlü münazaraya başladık. Eve dönerken vasıta içerisinde kavga devam etti ve eşim bana hakaret etti. Daha sonra kollarıma, yüzüme ve başıma bir yerinizi incitti. Beni vurdu. Beni daha evvel de dövdü. Kendisinden şikayetçi ve şikâyetçiyim’ dedi.

HAKARET VEYA DARP ETMEDİM

Ferman Toprak, polis merkezinde ifade verdi.
Anımsamadığım bir sebepten sözlü kavga yaşadık. Eşimin iddia ettiği gibi kendisine hakaret etmedim. Eşimi darp etmedim’ dedi. Ferman Toprak ifadesini verdikten sonra polis merkezini ufaladı.

BİR AY EVVEL ‘BOŞANACAĞIZ’ DİYE PAYLAŞMIŞTI

Ferman Toprak’ın eşi Hilal Toprak 1 ay evvel sosyal medya hesabından ‘İlk bizden dinlemenizi istediğim için üzülerek belirtmek istiyorum ki; eşim Ferman Toprak ile yollarımızı ayırmaya karar verdik.
Bu güç dönemde bizlere yardım olmanız tek isteğimiz. Teşekkürler.’ diye bir paylaşımda bulunmuştu.

Daha sonra paylaştığı gönderiyi kaldıran Hilal Toprak ‘Bir anlık asap ve patlama hatıraydı. Yazmamam gerekirdi. Birbirimizi çok beğeniyoruz ve aşığız. Arada müzakereler yaşansa da boşanma asla olmayacak.’ diyerek açıklama yapmıştı.

.