Hilal Özdemir’den eski eş açıklaması!

Hilal Özdemir, eski eşi Hazım Körmükçü ile boşandığı zamanları anlattı...

Takip Et:
Hazım Körmükçü-hilal ozdemir

Türk sanat müziğinin önemli isimlerinden biri olan Hilal Özdemir, Kanal D’de yayınlanan 2. Sayfa programına katıldı. 14 yıl birlikte yaşadığı eşi Hazım Körmükçü’den bir anda ayrılan Hilal Özdemir, yaşananları anlattı. Ünlü sanatçı, boşanma davasının ardından stres ve üzüntüden ciddi sağlık problemleri yaşadığını belirtti.

2. Sayfa programının 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel yaptığı yayına Hilal Özdemir konuk olarak katıldı. Özdemir, eski eşinden çocuklarının gözü önünde şiddet gördüğünü itiraf etti. Hilal Özdemir yaşanan boşanma davasından sonra mide kanaması geçirdiğini itiraf etti. Ayrılıklarının nedenini söylemek istemeyen Özdemir, magazin olmamak için kenara çekildiğini söyledi. Zor zamanlarında evlatlarına ve Allah’a sığındığını söyleyen Özdemir, eski eşi hakkında kendisini “Allah ıslah etsin” demekten başka bir şey söylemiyorum dedi.

Çiftin 2 çocukları olduğunu ve boşanma davasından sonra kendisinin ve çocuklarının çok yıprandığını söyledi. Yaşanan anlaşmazlıklardan dolayı bir birlerine karşı tüm duygularını yitirdiklerini ve evliliklerini sonlandırma kararı aldığını söyledi. Eski eş Hazım Körmükçü’nün boşandıklarından beri çocuklarını ve evi aramadığını söyledi. Hilal Özdemir, 16 yaşındaki oğlunu ve 13 yaşına girecek kızını babaya göstermediği iddialarıyla karşı karşıya kaldığını fakat öyle bir durum olmadığını söyledi. Yaşanan her şeyin çocuklarının gözleri önünde olduğunu ve ailesinin olumsuz etkilendiğinin altını çizen Özdemir, eski eşi ile çocuklarının boşanmadan önce güzel bir ilişkileri olduğunu da söyledi.

Hilal Özdemir, eşinden bir kaç kez şiddet gördüğünü fakat çocukları için boşanamadığını söyledi. Sonra çocukları ile birlikte aldığı karar sonrasında bir kez yapan devamını da getirir diyerek boşanma davası açtıklarını söyledi.