Magazin

Hilal Altınbilek, suskunluğu bozdu! “Beni sinir ettiniz!”

Kubilay Aka ve Miray Daner çifti, geçtiğimiz haftalarda sürpriz bir kararla ayrılmıştı. Ayrılığı açıklayan Aka, ayrılmanın sebebinin ihanet olmadığını söylemişti. Ünlü oyuncu bu açıklamadan saatler sonra Hilal Altınbilek ile bir mekanda sarmaş dolaş eğlenirken görüntülenmişti. Kubilay Aka’nın Miray Daner’i, Hilal Altınbilek ile aldattığı konuşulmaya başlamıştı. İddiaya göre; Miray Daner, aldatıldığını sosyal medya üzerinden kendisine gelen bir mesajla öğrendi.

KUBİLAY AKA SORULARI SİNİRLENDİRDİ

Magazin dünyasına bomba gibi düşen bu olay sonrası taraflardan suskunluğunu bozan ilk kişi ‘Bir Zamanlar Çukurova’nın Züleyha’sı Hilal Altınbilek oldu. Önceki gün bir alışveriş merkezinde görüntülenen oyuncu, mağaza kapısında kendisini bekleyen gazetecileri görünce çıkmak istemedi. Daha sonra mağazadan çıkan Altınbilek, Kubilay Aka ve ihanet iddialarının sorulması üzerine sinirlendi.

“BANA YAPACAK YORUM KALMADI!”

“Hakkınızda çıkan haberler hakkında yorum yapacak mısınız?” sorusunun yöneltilmesi üzerine “Herkes o kadar yorum yaptı ki bana kalmadı.” diyen ünlü oyuncu, “İlişki yaşadığınız doğru mu?” sorusuna ise “Öyle bir şey yok.” yanıtını verdi. Muhabirlerin ısrarlı soruları karşısında epey gerildiği görülen Altınbilek, muhabirlere “Keşke dışarı çıkmasaydım. Sinirlenmeyiyim diyordum, ama beni sinir ettiniz.” diyerek çıkıştı.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu