Medya

Hiç mi akıllanmayacaksınız! Sen Çal Kapımı nasıl bu fırsatı teper!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Fox TV ekranında Temmuz ayından bu yana izleyicilerle buluşmakta olan Sen Çal Kapımı dizisi, son 2-3 haftalık dönemde öyle ciddi bir izleyici kaybı yaşadı ki, bunu geri kazanması neredeyse ihtimalsiz… Romantik komedi dizilerinin dram yapımları karşısında çok zorlandığı öğreniliyordu. Ancak Sen Çal Kapımı da öyle basit basit devrilmezdi…

Dizi 7’li reytinglerde 4’lü reytinglere doğru geriledi. Başka Bir Deyişle şahane giderken bir anda yalpaladı… Sezonun ağır topları bir bir ekrana geldikçe en çok da Sen Çal Kapımı dizisinin hayranları değişik dizileri seçmeye yöneldi.
Sen Çal Kapımı dizisinde Serkan karakterinin 15. kısımda açıkladığı şu söz noktaya değiniyor: “Güç bir sonuc. Ama gerekeni yaptım. Aslı öğrenmesindense benden nefret etsin daha iyi.”

Eda’nın annesinin ve babasının başına gelenlerde mesullük sahibi Serkan’ın anne ve babası… Ancak Serkan Bolat, bu aslı Eda ile paylaşıp beraber yaşamın her anını, her halini hayata fırsatını teperek, ne kadar da aşina bir Türk dizi anlamının içinde hareket ediyor.
Yanında olduğunu göstermek için Eda’nın her tavrına direnseydi. Sonunda da onun kalbini çaba ederek, zamanla çoğu zaman değişik duyguyu bir arada yaşayarak kazansaydı.

Başka Bir Deyişle Sen Çal Kapımı dizisinde senaryocular azıcık da Türk dizi manasının dışına çıksa, azıcık da yaşamın reellerini göğüsleyerek eforlu şahsiyetler ortaya koysa, bu kadar büyük bir reyting kaybı da yaşanmaz.

Hakikatinde büyük bir fırsatı da tepiyorlar. İzleyiciler sert ve eforlu sahneler bekliyor, her karakterin her vaziyet ile yüzleşebildiği ama birbirlerine de yaşamın her anını yaşayarak tutundukları vakaları bakmayı daha çok istiyor.

Sen Çal Kapımı dizisinin 15.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu