Müzik

HERKESİN KONUŞTUĞU ALEYNA TİLKİ KİMDİR? HANGİ YARIŞMADA HARCANDI?

Aleyna Tilki, müzisyen Emrah Karaduman'ın "Cevapsız Çınlama" şarkısının yorumcusu. Şarkı ve klip öyle bir patladı ki, piyasada ikinci bir şarkı konuşulmaz oldu. Emrah Karaduman kendi şarkısında ikinci plana düştü, zaten klipte de yüzü görünmüyor. Klibin bu kadar patlayacağını düşünse kendisini daha çok çıkarırdı ekrana… Ancak iş işten geçti bir kere. Eminiz çok pişmandır.

 

Aleyna Tilki ise, güzelliği ve çekiciliğiyle büyük beğeni topladı. Şarkı da klip de zirvede! İşin ilginç yanı ise, genç şarkıcının Yetenek Sizsiniz programında finalist olması ancak o dönem kimsenin ona sahip çıkmaması! Demek ki, yetenek avcıları program bittikten sonra gençleri kendi kaderlerine bırakıyor. İrem Derici de o isimlerdendi. Aleyna Tilki şu sıralar yakaladığı başarıyla birçok kişiyi pişman etmiş durumda! Elbette Emrah Karaduman'a çok şey borçlu! Bakalım bu başarısını sürdürebilecek mi?

 

 

ALEYNA TİLKİ KİMDİR?

2000 yılında dünyaya gelen Aleyna Tilki aslen Konyalıdır. Şuanda halen lise öğrencisi olan Aleyna Tilki 1,65 boyunda ve 48 kilodadır. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında Gesi Bağları'nı söyleyerek hafızalara kazınan Aleyna Tilki Cevapsız Çınlama şarkısı ile popüler olmuştur.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı