Magazin

HERKES GİDER MERSİN’E ONLAR… BU ‘ORTAK YÖN’ ÇOK KONUŞULUR!..

Bugün'den Gülden Avuç'un haberine göre işte Cansu Dere gibi “Maddeye sahip olmayı değil, gezip görmeyi seçtim” diyen seyahat meraklısı ünlüler:

CANSU DERE

Üç sezondur ekranlardan uzak kalan Cansu Dere’nin en büyük tutkusu seyahat… Kazancını maddeye yatırmak yerine dünyanın farklı ülkelerini görmeye harcayan Dere, bugüne kadar 40’a yakın ülke gezmiş. Dere, “Gezmek benim için çok önemli. Ben maddeye sahip olmayı değil, seyahat etmeyi ve deneyim kazanmayı seçtim. Çok da mutluyum" diyor.

SİNEM KOBAL

Başarılı oyun­cu Si­nem Ko­bal ka­zan­cı­nın bü­yük bir bö­lü­mü­nü se­ya­hat­le­re ya­tı­ran isim­le­rin ba­şın­da ge­li­yor. Dün­ya­nın bir­çok ül­ke­si­ni ge­zip gö­ren Si­nem Ko­bal, özel­lik­le ça­lış­ma­dı­ğı dö­nem­le­ri yurt­dı­şı se­ya­hat­le­rin­de ge­çi­ri­yor. Du­ba­i, Lon­dra, Pa­ris, New York, Ro­ma gi­bi gez­di­ği yer­le­ri de sık sık Ins­tag­ra­m’­da ta­kip­çi­le­riy­le pay­la­şı­yor.

AMİNE GÜLŞE

Oyuncu Amine Gülşe çocukluğundan beri farklı ülkeler görmeye meraklı olduğunu söyledi. Gülşe, “En çok parayı seyahatlere harcarım. Çanta, ayakkabı almak yerine uçak bileti alırım. Ailece, canımız sıkıldığı zaman Mısır’a mı gitsek, Tunus’a mı gitsek diye düşünürüz. Çünkü bir yer görüyorsun, anı topluyorsun. Başka insanların kültürüne, tarihine tanık oluyorsun” diye konuştu.

ŞAHAN GÖKBAKAR

Seyahat etmeyi oldukça seven ve her fırsatta yurtdışına çıkan ünlü komedyen son olarak Baltık ülkelerini gezdi. Gökbakar, fırsat buldukça görmediği ülkelere seyahat ediyor.

HANDE DOĞANDEMİR

Genç oyuncu Hande Doğandemir de tam bir seyahat tutkunu. Öğrencilik yıllarını Fransa’da geçiren Doğandemir, “Uzak Doğu'ya henüz gidemedim ama listemde tutuyorum" diyor.
 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu