Hercai’nin yıldızı Ebru Şahin, 2 milyon lira istedi!

Genç oyuncu Ebru Şahin, bir şampuan firmasından reklam teklifi aldı. Şahin'in reklam yüzü olma teklifini kabul etmek için 2 milyon lira istediği iddia edildi...

0

Geçtiğimiz sezon yayın hayatına başlayan ‘Hercai’ dizisi ile yıldızı parlayan genç oyuncu Ebru Şahin, partneri Akın Akınözü ile yakaladığı uyumla dikkat çekmişti. Dizi neredeyse her hafta reytinglerde zirveyi görmeye başlamış ve Şahin ile Akınözü’nün ünü ülke sınırlarını aşmıştı.

İLK REKLAM FİLMİ İÇİN 2 MİLYON LİRA İSTEDİ

Hem yurtiçi hem de yurtdışında birçok hayranı olan Ebru Şahin’in kapısını bir firma, reklam anlaşması için çaldı. Bukle bukle saçları ile dikkat çeken güzel oyuncunun bir şampuan firmasının yüzü olması için teklif gitti. Şahin’in, firmadan bu teklif karşılığı 2 milyon lira istediği iddia edildi. Şampuan firması ile ünlü oyuncunun anlaşamadığı öğrenildi. Ayrıca Şahin’in sosyal medya reklamlarından 40 bin lira aldığı konuşuluyor.

SERENAY 1.5 MİLYON ALIYOR

Daha önce Bergüzar Korel, Tuba Büyüküstün ve Serenay Sarıkaya gibi ünlü oyuncular şampuan firmalarının reklam yüzü olmuştu. Sarıkaya’nın ilk zamanlar 750 bin lira alırken son yıllarda 1.5 milyon lira almaya başladığı biliniyordu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here