Hercai ve Maria ile Mustafa dizilerinin kötü gidişatı atv’yi fena dağıttı!

Takip Et:
Hercai ve Maria ile Mustafa dizilerinin kötü gidişatı atv’yi fena dağıttı!
Hercai ve Maria ile Mustafa dizilerinin kötü gidişatı atv’yi fena dağıttı!

Magazinn / Ayrıntı – Bu dönemde dizi yakalatmak çok güç. İzleyicileri bir diziye bağlamak ve uzun bir zaman da ekranda kalmasını sağlamak için büyük emek ve prodüksiyon gerekiyor. “Dizi atv’de izlenir” gibi kendinden emin bir slogana sahip olan kanalın Maria ile Mustafa dizisi sebebiyle fena bir sıkışmışlık yaşaması afallatıcı değil.

Çünkü, atv’nin izleyicilerine uygun bir dizi Maria ile Mustafa… Başka Bir Deyişle kanal senelerdir eş yapımlarla izleyiciyi ekranında yakalamayı başarmıştı.
Hilmi Cem İntepe ile Jessica May ikilisinin başrolünde yer aldığı dizinin reytingleri hiç de iyi değil.

Tüm kategorilerde düşüş yaşamaya devam eden Maria ile Mustafa, Pazar günü değil de hafta sonu yayınlandığı için atv bir müddet daha buna direnebilir. Ancak eş reytingler alan Gençliğim Eyvah dizisi için yayından kaldırılma kararı verildiği de unutulmamalı.

Hercai dizisi de Cuma akşamları makûs bir performans sergiliyor ve yayından kaldırılma sürecine girdiği de sosyal medyada konuşuluyor.

Bu sezon için atv’nin elinde kalan ve eforlu olarak nitelendireceğimiz 3 dizi var… Harami Dünyaya Hükümdar Olmaz, Bir Zamanlar Çukurova ve Kuruluş Osman… Haftanın 3 günü bu dizileri sayesinde rakipleri ile yarışabilen kanal, Maria ile Mustafa dizisini de gözden çıkartabilir mi?

Yeni diziler de yapılacak olsa, daha iyi neticeler alacakları bilinmeyen… Başka Bir Deyişle işler karmaşık, bir diziyi yayından kaldırmak artık daha öncekisi kadar basit değil… Yeniden de Maria ile Mustafa dizisinin de çok kaderi olmadığı ortada.

Hercai ve Mari ile Mustafa bütün de atv izleyicisine uygun yapımlar olarak nitelendiriliyordu.
kısım fragmanı:

“Sözünden vazgeçebilirsin ama ben Mustafa’dan vazgeçmem…”

5.Kısım Tanıtımı Yayında#MariaileMustafa yeni kısmıyla Pazar 20.00’de #atv’de.#MariaileMustafa | #NTCMedya @_NTCMedya | #atv @atvcomtr pic.twitter.com/vlnv33heEQ

— Maria ile Mustafa @MariaileMustafa September 27, 2020

.