Hercai ekranlara gelmek için gün sayıyor!

Hercai dizisi 15 Mart Cuma günü dizi ATV'de başlıyor...

hercai-dizisi-ne-zaman-basliyor

Türk televizyonunun önde gelen kanallarından biri olan ATV, yeni bir dizi ile izleyicilerini buluşturmaya hazırlanıyor. ATV’nin merakla beklenen yeni dizisinin adı Hercai oldu. Hercai’nin tanıtımları hızla devam ederken dizi, izleyicileri ile buluşmak için gün sayıyor. Mia Yapım yani Banu Akdeniz tarafından yapımcılığı üstlenildiği dizi 15 Mart Cuma günü dizi serverler ile buluşacak.

Mia Yapım daha önce 2017 yılında “Ateş Böceği”, 2016 yılında “Aşk Yalanı Sever”, 2014 yılında “Kocamın Ailesi” ve 2011 yılında ise “Avrupa Avrupa” dizileri ile ekranlara konuk olmuştu. Geçtiğimiz günlerde dizinin Youtube kanalında fragmanı yayınlanmıştı. Yayınlanan fragman 3 gün içerisinde 500 binden fazla kişi tarafından izlendi.

Hercai dizisinin başrollerini ise Gülçin Santırcıoğlu, Ebru Şahin, Akın Akınözü, Ayda Aksel gibi isimler paylaşıyor. Hercai, oyuncu kadrosunda ise başrol oyuncularının yanı sıra Ebru Şahin, Macit Sonkan, Oya Unustası, İnci Şen, Tansu Taşanlar, İlay Erkök, Güneş Hayat, Edip Saner, Servet Pandur, Gülçin Hatıhan, Aydan Burhan ve Çocuktan Al Haberi programının en önemli isimlerinden birisi olan, küçük yaşına rağmen güzelliği ile büyüleyen Ebrar Alya Demirbilek gibi isimlere rol vermiş durumda.

Hercai dizisinin konusu ise uzun yıllardır birbirleriyle kavgalı olan iki ailenin gençlerinin birbirlerine karşı aşık olması olayını ele alıyor. Gençlerin aşklarını öğrenen aileleri böyle bir aşkın olmaması gerektiğini düşündükleri için reddediyorlar. İki gencin aşkı kötü bitiyor. Malabadi Köprüsü üzerinde çekimler yapılan dizi izleyicileri ile buluşmak için gün sayıyor.