Hercai dizisinden müthiş bir başarı daha geldi!

Takip Et:
Hercai dizisinden müthiş bir başarı daha geldi!
Hercai dizisinden müthiş bir başarı daha geldi!

Magazinn / Ayrıntı – İlk iki sezonu çok zaferli geçen Hercai dizisi, 3. sezonuyla yoluna devam ediyor. Ancak yeni sezonda diziye yönelik alakanın azaldığı bakılıyor. Yavaş yavaş derlenme adımları atan Hercai’de gizemler ortaya çıkmaya başladıkça izleyicinin alakasının attığını gözlemliyoruz.

Akın Akınözü ve Ebru Şahin ikilisini başrolde buluşturan dizinin yeni kısımları yeniden aksiyon ve coşku dolu… Reytinglerin de toparlanması ile yapım 3.
Dizinin yurt dışında elde ettiği zaferler de öğreniliyor.

Yurt dışındaki bu galibiyetler sayesinde başrol oyuncuları da geniş bir hayran kitlesine kavuştu. Hem Akın Akınözü hem de Ebru Şahin için kariyerlerinin dönüm noktasının Hercai dizisi olduğunu açıklayabiliriz. atv’nin hoşlanılan dizisinde bir büyük galibiyet daha geldi.

Zati sosyal medyada büyük bir etkileşim yaratmakta olan Hercai dizisi, şimdi de Youtube kanalı ile bir zaferin sahibi konumunda.3 milyon azaya erişmeyi başaran Hercai youtube kanalından video paylaşıldı.

Ebru Şahin ve Akın Akınözü, “Bizi 3 milyon azaya eriştiren Hercai severlere teşekkür ederiz” diyerek tüm izleyenlere ve üye olanlara teşekkür ettiler.