Medya

Hercai dizisinde ‘yeter artık’ sesleri artıyor!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı -atv’nin Cuma akşamları ekrana gelen ve alaka bakan dizisi Hercai’de gizemler yavaş yavaş ortaya çıkıyor ama izleyici artık düş ve hayal stili sahneler bakmak istemiyor. Gizemlerin bir bir ortaya dökülmesini istediklerini belirten izleyiciler, artık kısımların uzamasından yana değil.

Sosyal medyada izleyiciler, “eter artık… Miran asıl babasını bilsin artık, biz çok yorulduk. Senaryocu hiçbir gelişme olmadan münakaşa, hengamelerle diziyi devam ettiriyor” diye tenkidi yorumlar yapıyor.

Zati reytinglerde düşüş yaşayan Hercai dizisi için eldeki izleyiciyi de kaybetmek en makûs senaryo olur.
Zati pek çok izleyici diziden vazgeçmiş vaziyette. Hala ekran başında olanlara istediklerini vermek ve ne kadar sürebiliyor ise de sürdürmek koşul.

Akın Akınözü ve Ebru Şahin’in başrollerinde yer aldığı Hercai dizisinin 45. yeni kısmı 16 Ekim Cuma akşamı yayınlanacak. Yeni kısımda yaşanacakların ayrıntıları ortaya çıkmaya başladı.

Aşağıdaki videodan Hercai dizisi 45. kısım fragmanını seyredebilirsiniz. Miran sanki yargı dağıtıyor, “Onun gözünden akan tek bir damla yaş için bu dünyayı yakarım, bunu da unutmayacaksın” diyor.

Dizide Azize hanımın kurbanları ve yandaşları olarak bir ayırım yapılması da oldukça dikkat çekti.

“İkinizin arasındaki gizem ne?” #Hercai 43.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu