Medya

Hercai atağa geçti!

atv’nin en iddialı yapımlarından olan Hercai, dün akşam sosyal medyanın gündemine oturmayı başardı. Mardin’de çekilen dizide iki aşığı canlandıran Akın Akınözü ve Ebru Şahin’in öpüşme sahnesi o kadar çok konuşuldu ki, dizi Twitter’da trend topic oldu.  Binlerce yorum alan öpüşme sahnesini Hercai seyircisini ekran başından kaldırmadı. Miran ve Reyyan karakterlerinin öpüştüğü sahnenin tamamı televizyon ekranlarında verilmese de dijital platformda yayınlandı. Akın Akınözü ve Ebru Şahin hayranları, sadece diziye yorum yapmakla kalmadı, iki ünlü oyuncunun sosyal medya hesaplarına da akın etti. Oyuncuların birçok yabancı hayranı da sahne hakkında düşüncelerini iletti.

EN ÇOK İZLENEN DİZİ: HERCAİ

Hercai’de yer alan bu sahne dizinin reytinglerine de yansıdı. Fenomen haline gelen ve yurtdışında da çok fazla izleyicisi bulunan dizi dün akşamın reyting sonuçlarında totalde zirveye yerleşmeyi başardı. AB grubunda en çok izlenen Fatih Portakal ile Fox Ana Haber olsa da ikinci sırada yer alan Hercai, en çok izlenen dizi oldu. Payitaht Abdülhamid, Güldür Güldür Show ve Arka Sokaklar ise Hercai’yi takip etti. Dün Akşam TV 8 ekranlarında Türkiye’de gelmiş geçmiş en çok izlenen filmi olma özelliğini taşıyan Recep İvedik 5 vardı. Totalde 7’inci olan Recep İvedik AB’de ise 5’inci olabildi.

Hercai geçtiğimiz haftalarda özellikle AB grubunda bir düşüş yaşa da hemen toparlanmayı bildi. Geçtiğimiz sezon yayınlanmaya başlayan dizi, yeniden zirveyi gördü.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu