Hercai 42. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Reyyan İle Miran’a Yine Ayrılık Görünüyor!

Takip Et:
Hercai 42. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Reyyan İle Miran’a Yine Ayrılık Görünüyor!
Hercai 42. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Reyyan İle Miran’a Yine Ayrılık Görünüyor!

Atv’nin büyük bir alakayla izlenen dizilerinden Hercai, 42. kısmıyla 9 ekim cuma günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Azize, torunlarını kurban etmektense Reyyan’ı kurban etmenin en iyisi olacağını düşünür. Aslan’la Miran, birbirlerine girer. Nasuh ağa, Miran’ın Hazar’ın öz oğlu olduğunu bilir. Bakalım Nasuh ağa, bu reeli bildikten sonra ne yapacak? Hazar, Miran’ın oğlu olduğunu bilecek mi? Hercai 42. kısım 2. fragmanı yayınlandı.
Hazar, Reyyan’ı annesinin yanına götürüyor.

Cuma Dizileri 2020

Reyyan Ile Miran’a Yeniden Ayrılık Görünüyor!

Hercai dizisinin 42. kısım 2. fragmanında; Zehra, Nasuh ağaya Aslanbeyler ile husumetlerinin asıl sebebini soruyor. O da, Hazar’ın Azize’nin oğlunu öldürdüğünü açıklıyor. Öte yandan Miran’da, babaannesine Hazar’ı can verdirtmek istemesinin reel nedeninin ne olduğunu soruyor.
Hazar, Reyyan’a hazırlanmasını onu annesinin yanına götüreceğini açıklıyor. Miran ise, onların ardındadan baka kalıyor.

İşte Hercai 42. kısım 2. fragmanı….

“Azize’nin oğlunu, Hazar öldürdü…”#Hercai 42. Kısım 2. Fragmanı 🧿
Yeni kısım Cuma 20.00’de #atv’de 🦋@atvcomtr @miayapim pic.twitter.com/zuh5rCKCul

— Hercai @HercaiDizi October 6, 2020

HERCAİ 41.
Reyyan, onun suçsuz olduğunu bildiği için ailesinden saklı Miran’la fikir. Azize, Şadoğulları konağına gidip barış yapmak istediğini açıklar. Ancak, Nasuh ağa netlikle kabul etmez Aslan, babaannesinin kendisini neden başkasına verdiğini bilmek için onun geçmişini araştırmaya başlar.

Hazar, Miran ile Reyyan’ı tespit eder. Silahını Miran’a doğrultuyor ve boşa ateş eder. Bu Miran’a ihtar atışı olur. Reyyan, Miran’ın vurulduğunu varsayıp çok korkar.
Bir daha böyle kusur yaparsa kendisini kaybedeceğini açıklar. Kahya ise, o anları uzaktan izleyip kızının yanında olamadığı için çok üzülür.

Reyyan’ı eve getiren Hazar, onun bir an önce Miran’dan boşanmasını ister. Mecburi kalan Reyyan, boşanma belgelerini imzalar. Öte yandan Sultan, Gönül’ün gizlediği mektubu tespit eder ve Miran’ın öz babasının Hazar olduğunu bilir. Hemen, Aslan’ı arayıp mektubu ona verir. Fırat, Miran ile Reyyan’ın kaçması için büyük bir mücadele sarf eder.

Miran’la Reyyan’ın boşanma duruşmalarının günü kazanç.

Hercai 42. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Nasuh Ağa Miran’ın Öz Torunu Olduğunu Biliyor!.