Medya

Hercai 42. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Nasuh Ağa Miran’ın Öz Torunu Olduğunu Öğreniyor!

Atv’nin büyük bir alkışla izlenen dizisi Hercai, 41. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Hazar, Miran’la Reyyan’ı beraber yakalıyor ve silahını sürüklüyor. Miran’ı öldürmek istemese de silahını ateşleyince Reyyan, gidişatın ciddiyetini kavrıyor. Ailesi Reyyan’a, güçle Miran’dan parçalaması için belge imza attırıyor. Miran’dan boşanmak istemeyen Reyyan, duruşma günü hamile olduğunu açıklıyor. Hercai 42. kısım 1.
Nasuh ağa Miran’ın öz torunu olduğunu biliyor.

Cuma Dizileri 2020

Nasuh Ağa Miran’ın Öz Torunu Olduğunu Biliyor!

Hercai 42. kısım 2. fragmanında; Azize’nin, torunlarını kurban etmektense Reyyan’ı kurban etmenin en iyisi olacağını düşünüyor. Aslan’la Miran, birbirlerine giriyor. Nasuh ağa, Miran’ın Hazar’ın öz oğlu olduğunu biliyor. Bakalım Nasuh ağa, bu aslı bildikten sonra ne yapacak? Hazar, Miran’ın oğlu olduğunu bilecek mi?

İşte Hercai 42.
fragmanı….

“Miran, Hazar Bey’in öz oğlu!”#Hercai 42. Kısım Fragmanı 🧿
Yeni kısım Cuma 20.00’de #atv’de 🦋@atvcomtr @miayapim pic.twitter.com/EtHZQvoBtr

— Hercai @HercaiDizi October 2, 2020

HERCAİ 41.
Reyyan, onun suçsuz olduğunu bildiği için ailesinden saklı Miran’la fikir. Azize, Şadoğulları konağına gidip barış yapmak istediğini açıklıyor. Ancak, Nasuh ağa netlikle kabul etmiyor. Aslan, babaannesinin kendisini neden başkasına verdiğini bilmek için onun geçmişini araştırmaya başlıyor.

Hazar, Miran ile Reyyan’ı tespit ediyor. Silahını Miran’a doğrultuyor ve boşa ateş ediyor. Bu Miran’a ihtar atışı oluyor. Reyyan, Miran’ın vurulduğunu varsayıp çok korkuyor.
Bir daha böyle yanılgı yaparsa kendisini kaybedeceğini açıklıyor. Kahya ise, o anları uzaktan izleyip kızının yanında olamadığı için çok üzülüyor.

Reyyan’ı eve getiren Hazar, onun bir an önce Miran’dan boşanmasını istiyor. Zoraki kalan Reyyan, boşanma evraklarını imza atıyor. Öte yandan Sultan, Gönül’ün gizlediği mektubu tespit ediyor ve Miran’ın öz babasının Hazar olduğunu biliyor. Hemen, Aslan’ı arayıp mektubu ona veriyor. Fırat, Miran ile Reyyan’ın kaçması için büyük bir mücadele sarf ediyor.
Adları açıklandığında Reyyan, kara kara düşünmeye başlıyor ve ailesine boşanamayacağını zira hamile olduğunu açıklayıveriyor.

Hercai 41. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Kahya Azize’nin Sakladığı Reellerini Ortaya Çıkarabilecek Mi?.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu