Medya

Hercai 41. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Kahya Azize’nin Gizlediği Gerçeklerini Ortaya Çıkarabilecek Mi?

Atv’nin büyük bir alkışla izlenen dizisi Hercai, 41. kısmıyla 2 Ekim Cuma günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında;: Azize, Şadoğullarının konağına barış yapmak için gider. Ama Nasuh ağa, Aslanbeylerin ömrü billah kendilerinin düşmanları olduğunu açıklar. Sultan, Aslan’nın sakladığı mektubu tespit edip okur ve Miran’ın Hazar’ın oğlu olduğunu bilir. Miran ile Reyyan’ın, oralardan kaçıp uzaklaşmaktan başka devaları kalmaz. Hercai 41. kısım 2.
kısım 2. fragmanında; Kahya, us danıştığı bireyden kendisinin Reyyan’ın karşısına babası olarak çıkmadan evvel, Azize’nin geçmişini inceleyip bunu neden yaptığını tespit etmesini öneri ediyor. O zaman taşların yerine oturacağını kavrayan Kahya, kızının ve Miran’ın bu hakikatler ortaya çıkmadan güvende olamayacağını kavrıyor. Hemen, Azize’nin geçmişini araştırmaya başlıyor.

Hercai 41. kısım 2. fragmanı….

“Geçmişe dair tam reelleri ortaya çıkarmalısın!”#Hercai 41 .
Fragmanı 🧿
Yeni kısım Cuma 20.00’de #atv’de 🦋@atvcomtr @miayapim pic.twitter.com/7okS9CYIHe

— Hercai @HercaiDizi September 29, 2020

HERCAİ 40.
Miran, Azat’ı kendisinin bir yerinizi incitmediğini açıklasa da kimse ona inanmaz. Bir tek Reyyan inanır. Evvel ona silah sürükler. Sonra ondan boşanacağını açıklayıp gitmesini ister. Böylece ailenin Miran’ı öldürmesine mani olacağını düşünür.

Aslan, Azat’ı kendisinin bir yerinizi incittiğini açıklar. Miran, Aslan’ın kim olduğunu araştırmaya başlar. Onu tespit edip karşısına çıkar. Aslan, onun ve Azat’ın yaşamını kendisinin kurtardığını açıklar. Miran, Aslan’ın arkadaş mı düşman mı olduğunu kavrayamaz.
Ama o, Azize’ye karşı büyük bir kin beslemektedir. Sultan oğluna kavuşur. Gönül ise, evi terk eder. Reyyan’ın öz babası Aslan’ı geliştiren bireydir. Aslan, onun öz babası olmadığını bilince geri dönmeye karar verir. Reyyan’ın öz babası, artık kızına uzaktan bakmak istemez. Reyyan, anneannesinin yanında olan Miran’ın yanına gider.

Ona, hiç bir zaman Azat’ı bir yere çarptığına inanmadığını açıklar. O sırada Hazar kazanç. Hazar, silahını Miran’a doğrultur.
O sırada üç el silah sesi dinlenir. Reyyan, Miran’ın vurulduğunu varsayır.

Hercai 41. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Miran Babasının Hazar Olduğunu Bilecek Mi?.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu