Medya

Hercai 41. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Miran Babasının Hazar Olduğunu Öğrenecek Mi?

Atv’nin beğenilen dizilerinden Hercai, 40. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Azat’ı bir yere çarpanın Miran olduğunu bakan Şadoğlulları ona düşman oluyor. Reyyan, Miran’ın suçsuz olduğuna inanıyor. Ama inanmıyormuş gibi yaparak ondan boşanacağını açıklıyor. Böylece Miran’ın öldürülmemesini sağlamak istiyor. Aslan, kendisini geliştiren Reyyan’ın öz babasıyla beraber hareket ediyor. Sultan, oğlu Aslan’a kavuşuyor.
Hercai 41. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Miran, babasının Hazar olduğunu bilecek mi?

Cuma Dizileri 2020

Miran Babasının Hazar Olduğunu Bilecek Mi?

Hercai 41. kısım 1. fragmanında; Azize, Şadoğullarına barış yapmak için gidiyor. Ama Nasuh ağa, Aslanbeylerin ömrü billah kendilerinin düşmanları olduğunu açıklıyor. Sultan, Aslan’nın sakladığı mektubu tespit edip okuyor ve Miran’ın Hazar’ın oğlu olduğunu biliyor.
kısım 1. fragmanı….

“Miran senin oğlun Hazar!”#Hercai 41. Kısım Tanıtımı 🧿
Yeni kısım Cuma 20.00’de #atv’de 🦋@atvcomtr @miayapim pic.twitter.com/6RTrPA8IlA

— Hercai @HercaiDizi September 25, 2020

HERCAİ 40.
Miran, Azat’ı kendisinin bir yere çarpmadığını açıklasa da kimse ona inanmıyor. Bir tek Reyyan inanıyor. Evvel ona silah sürüklüyor. Sonra ondan boşanacağını açıklayıp gitmesini istiyor. Böylece ailenin Miran’ı öldürmesine mani olacağını düşünüyor.

Aslan, Azat’ı kendisinin bir yerinizi incittiğini açıklıyor. Miran, Aslan’ın kim olduğunu araştırmaya başlıyor. Onu tespit edip karşısına çıkıyor. Aslan, onun ve Azat’ın yaşamını kendisinin kurtardığını açıklıyor.
Aslan Aslanbeyin gelmesiyle Azize, tutuşmaya başlıyor.

Azize, Aslan’a neden onu yollamak zorunda kaldığını anlatıyor. Ama o, Azize’ye karşı büyük bir kin beslemektedir. Sultan oğluna kavuşuyor. Gönül ise, evi terk ediyor. Reyyan’ın öz babası Aslan’ı geliştiren bireydir. Aslan, onun öz babası olmadığını bilince geri dönmeye karar veriyor. Reyyan’ın öz babası, artık kızına uzaktan bakmak istemiyor. Reyyan, anneannesinin yanında olan Miran’ın yanına gidiyor.

Ona, hiç bir zaman Azat’ı bir yerinizi incittiğine inanmadığını açıklıyor.
Hazar, silahını Miran’a doğrultuyor. Reyyan, babasından Miran’ı bir yere çarpmamasını onun suçsuz olduğunu açıklıyor. O sırada üç el silah sesi dinleniyor. Reyyan, Miran’ın vurulduğunu varsayıyor.

Hercai 40. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Reyyan’ın Öz Babası Ortaya Çıkıyor!.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu