Hercai 40. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Reyyan’ın Öz Babası Ortaya Çıkıyor!

Takip Et:
Hercai 40. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Reyyan’ın Öz Babası Ortaya Çıkıyor!
Hercai 40. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Reyyan’ın Öz Babası Ortaya Çıkıyor!

Atv’nin büyük bir alakayla izlenen dizisi Hercai, 40. kısmıyla 25 eylül cuma günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Reyyan, Miran’ın Azat’ı bir yerinizi incittiğini düşünüp onunla boşanmaya karar verir. Azat ise, kendisini bir yere çarpanın Miran olmadığını Aslan olduğunu açıklar. Miran, birden bire ortaya çıkan arkadaş mı düşman mı belirli olmayan Aslan’ın kim olduğunu araştırmaya başlar. Azize, Aslan’ın karşısına çıkar. Aslan’ı bulan Miran onun karşısına çıkıp onun hedefinin ne olduğunu soruyor.
Hercai 40. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Reyyan’ın öz babası ortaya çıkıyor.

Cuma Dizileri 2020

Reyyan’ın Öz Babası Ortaya Çıkıyor!

Hercai dizisinin 40. kısım fragmanında; Reyyan ile Miran’ın arası düzeliyor. Onların mutluluğunu Reyyan’ın öz babası geriden izliyor ve ona şimdiye kadar babalık yapamadığı için kahroluyor. Miran, Aslan’ın evinde Reyyan’ın geliştirilmiş resmini tespit ediyor.
Reyyan’ın öz babası Miran’a silah sürüklüyor. Onun bir yere çarpılmasına mani olmaya çalışan Reyyan bir yerinizi incitiliyor mu?

İşte Hercai 40. kısım 2. fragmanı….

"Sana bugüne kadar babalık yapamadım ama bugünden sonra yapacağım…"#Hercai 40. Kısım 2. Fragmanı 🧿
Yeni kısım Cuma 20.00’de #atv’de 🦋@atvcomtr @miayapim pic.twitter.com/taC9UwK99R

— Hercai @HercaiDizi September 22, 2020

HERCAİ 39.
Hakikatinde annesini Hazar’ın değil onun öldürdüğü de ortaya çıktıktan sonra Reyyan’la beraber Midyat’a gidip yeni bir yaşam kurmaya karar verir. Şadoğulları Miran ile Reyyan’ın bu kararına onay verir. Azize ise, Elif’in vefatından sonra derin bir yasın içine girmiştir ve başka bir tasarılar peşine düşer.

Elif’in vefatından sonra ailesinden daha fazla kayıp vermek istemeyen Azize son defa Miran’ı kullanarak her şeyi tamamlamaya yemin kapsa. Fakat bunca sene can verdi olduğu sanılan Sultan’ın oğlu Aslan Aslanbey geçmişiyle alakalı her şeyi bilir ve hakı sağlamak için atalarının topraklarına geri döner.
Herkes onu Miran’ın vurduğunu varsayır. Ama Azize’nin tasarısını Aslan Aslanbey bozar. Bakalım bundan sonra Miran, Azize’nin gölgesi olmadan yeni bir yaşam kurabilecek mi? Aslan, Azize’den geçmişinin intikamını alacak mı?

Hercai 40. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Miran Aslan’ın Kim Olduğunu Bilecek Mi?.