Hercai 40. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Miran Aslan’ın Kim Olduğunu Öğrenecek Mi?

Takip Et:
Hercai 40. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Miran Aslan’ın Kim Olduğunu Öğrenecek Mi?
Hercai 40. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Miran Aslan’ın Kim Olduğunu Öğrenecek Mi?

Atv’nin hoşlanılan dizisi Hercai, merakla beklenen 39. kısmıyla dün akşam ekrana geldi. Dizinin yeni kısmında; Miran, babaannesinin çocukluğundan beri kendisinden istediği intikamdan artık vazgeçiyor ve Reyyan’la yeni bir yaşam kurmaya karar veriyor. Bu gidişata Reyyan’ın ailesi razı geliyor. Ancak Azize, Elif’in vefatından sonra büyük bir yasa boğuluyor ve Şadoğulları için artık başka bir tasarı kurmaya başlıyor. Sultan’ın oğlu Aslan Aslanbey, geçmişiyle alakalı her şeyi bilip hakı sağlamak için ata topraklarına geri dönüyor.
kısım 1. fragmanı yayınlandı. Miran, Aslan’ın kim olduğunu bilecek mi?

Cuma Dizileri 2020

Miran Aslan’ın Kim Olduğunu Bilecek Mi?

Hercai 40. kısım 1. fragmanında; Reyyan, Miran’ın Azat’ı vurduğunu düşünüp onunla boşanmaya karar veriyor. Azat ise, kendisini vuranın Miran olmadığını Azat olduğunu açıklıyor. Miran, birden bire ortaya çıkan arkadaş mı düşman mı belirli olmayan Aslan’ın kim olduğunu araştırmaya başlıyor.
Bakalım Aslan, Azize’den geçmişinin hesabını soracak mı? Aslan’ı bulan Miran onun karşısına çıkıp onun hedefinin ne olduğunu soruyor. O ise, onu da Azat’ı da kurtardığını açıklıyor.

İşte Hercai 40. kısım 1. fragmanı…

“Soluğum ensende bilesin!”#Hercai 40. Kısım fragmanı 🧿
Yeni kısım Cuma 20.00’de #atv’de 🦋@atvcomtr @miayapim pic.twitter.com/pC57blQfj3

— Hercai @HercaiDizi September 18, 2020

HERCAİ 39.
Aslanda annesini Hazar’ın değil onun öldürdüğü de ortaya çıktıktan sonra Reyyan’la beraber Midyat’a gidip yeni bir yaşam kurmaya karar veriyor. Şadoğulları Miran’ın bu kararına onay veriyor. Azize ise, Elif’in vefatından sonra derin bir yasın içine giriyor ve başka bir tasarılar peşine düşüyor.

Elif’in vefatından sonra ailesinden daha fazla kayıp vermek istemeyen Azize son kere Miran’ı kullanarak her şeyi tamamlamaya yemin içiyor.
Azize, Miran’ı kullanarak Azat’ı vurma tasarıyı içine giriyor.

Azat vuruluyor. Herkes onu Miran’ın vurduğunu varsayıyor. Ama Azize’nin tasarısını Aslan Aslanbey bozuyor. Bakalım bundan sonra Miran, Azize’nin gölgesi olmadan yeni bir yaşam kurabilecek mi?

 Hercai 39. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Miran Azat’ı Neden Vuruyor?.