Her Yerde Sen’e yeni transfer!

Aybüke Pusat ve Furkan Andıç başrollerinde yer aldığı ‘Her Yerde Sen’ dizisinin kadrosuna oyuncu Beste Kökdemir dahil oldu…

Takip Et:

Yaz sezonu ile birlikte ekranlara gelmeye başlayan ‘Her Yerde Sen’ dizisi cuma günleri FOX TV’de yayınlanmaya devam ediyor. Reytinglerde üst seviyelere çıkması ile birlikte yüzleri güldüren dizisinin başrollerinde Aybüke Pusat ve Furkan Andıç yer alıyor. Yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar’ın oturduğu dizinin senaryosu ise Deniz Yeşilgün ile Esra Çetek Yılmazer emanet. Romantik komedi türünde olan dizi yaz ekranlarından yeni sezona taşınacak. Dizinin kadrosuna genç oyuncu Beste Kökdemir dahil oldu.

Tatlı Küçük Yalancılar isimli dizide Açelya olarak izleyicinin karşısına çıkan Kökdemir, Poyraz Karayel’de Selin karakterine hayat vermişti. Kökdemir, Hayat Şarkısı isimli dizide ise Melisa olarak adından söz ettirmeyi başarmıştı. Her Yerde Sen’e Eylül isimli karakter ile girecek olan oyuncu, uzun süre yurtdışında çalışıp sonrasında Türkiye’ye dönen 30’lu yaşlarda güzel ve başarılı bir iş kadın olarak seyircinin karşısına çıkacak. Beste Kökdemir, diziye 14. Bölüm itibariyle dahil olacak.

Öte yandan Her Yerde Sen dizisi son olarak başroller Aybüke Pusat ve Furkan Andıç aşk yaşadığı yönünde haberlere konu olmuştu. İkilinin dizinin setinde tanışıp yakınlaştığı ve yeni bir aşka yelken açtığı konuşuluyor. Aybüke Pusat’ın yakın arkadaşı ve Furkan Andıç’ın eski sevgilisi olan Dilan Çiçek Deniz ile arası bozulduğu iddia edilmişti.

Beste Kökdemir