Her şey bu afişte saklı! Doğduğun Ev Kaderindir dizisinden dikkat çeken yeni sezon afişi

Takip Et:
Doğduğun Ev Kaderindir 2. sezon başlama tarihi belli oldu!
Doğduğun Ev Kaderindir 2. sezon başlama tarihi belli oldu!

Uzun bir aranın ardından ekranlara yarın akşam 30 Eylül Çarşamba yeni kısmıyla dönmeye hazırlanan Doğduğun Ev Mukadderatındır dizisinin yeni sezon afişi yayınlandı. Dizinin yaz sezonundan evvel stok kısımları çekilmişti. İzleyeceğimiz ilk bir kaç haftalık kısımlar bir kaç ay evvel çekilen kısımlar olacak.

Yeni sezonun yeni çekimleri ise takribî iki hafta evvel başladı. İbrahim Çelikkol ile Demet Özdemir’in başrolünü paylaştıkları dizide yeni gelişmeler izleyenleri bekliyor.
Yeni kısımları merakla beklenen dizinin yeni afişin resimlerini Cihan Alpgiray sürüklerken afişin tasarımını BABU CREATIVE AGENCY yaptı.

Afiş tasarımının iki ayrı resmin kolajı biçiminde olması noktaya değiniyor. Zeynep ve Mehdi karakterlerini yanyana değil, ayrı ayrı bakıyoruz. Zeynep’in gözünden akan bir öykü ve altta da Mehdi’nin gözünden akan bir öykü. Etraflarındaki insanlar daha bulanık iken, Mehdi ve Zeynep karakterleri net.

Geçen yıl öyküyü Zeynep’in gözünden, anlatımından izlemiştik.
İşte o birey yeni sezonda ortaya çıkacak. Yeniden aynı kanalın dizisi olan Kırmızı Oda’daki Binnur Kaya’nın oynadığı Hekim Hanım’ın seansına gelecek Zeynep.

Her iki öyküsü de Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’na ait. Bu sebeple kardeş dizi olarak bakılabilecek iki dizide iç içe geçmiş bir sahne izleyeceğiz.

Bu arada dizinin senaryocuyu Eylem Canpolat da yaptığı bir instagram müzakeresinde bu sezon öyküyü daha çok Mehdi’nin tarafından izleyeceğimize noktaya değinmiş ve onun geçmişine ineceğimizi belirtmişti.

Afişten de anlaşılacağı üzere bu sezon hem Mehdi’nin hem de Zeynep’in öyküsündeki derinlikleri bakacağız.
Dolayısıyla sezona uygun bir portre çizilmiş afişle.

İşte yeni sezon afişi…

.