Her köşesinde bir ünlü! Onun adı artık ‘Ünlüler Adası’!..

Takip Et:

İşte Ibiza'nın bu yılki konukları!..

 

LEONARDO DICAPRIO


Top model sevgilisi Toni Garrn ile tatile çıkan Leonardo DiCaprio, Ibiza'da sevgilisiyle neredeyse hiç yan yana gelmedi. Garrn, işadamı Viladimir Doronin'in yatında güneşlenmeyi tercih ederken, DiCaprio tek başına gece kulüplerini turlamayı tercih etti.

MICHELLE RODRIGUEZ-ZAC EFRON


Zac Efron ile Michelle Rodriguez'in yaz aşkının en büyük tanığı Ibiza'ydı. Kısa süren ilişkilerini geçtiğimiz günlerde noktalayan ikili; Justin Bieber'ın yatındaki parti görüntüleri ve jet-ski şovlarıyla çok konuşuldu.

MADONNA


Madonna, geçtiğimiz günlerde Ibiza'da bot turu yaparken objektiflere takıldı. Ünlü şarkıcının, güneşten korunmak için tüm vücudunu kaplayan bir kıyafet giymesi dikkat çekti.

JUSTIN BIEBER


Kiraladığı lüks yatla Ibiza'ya demir atan Justin Bieber, yatında verdiği partilerle çok konuşuldu. Kanadalı şarkıcı, yatının güvertesinde eğlenceden yorgun düşmüş bir halde uzanırken objektiflere takıldı.

ORLANDO BLOOM-JUDE LAW


Yaz boyu Ibiza'yı mesken tutan Orlando Bloom, Justin Bieber'la ettiği kavgayla gündeme gelmişti. Adanın popüler gece kulüplerini mesken tutan ünlü oyuncu, Jude Law ile sık sık partilerde boy gösterdi.

 

PARİS HILTON


Bu yaz birçok farklı noktada tatil yapan Paris Hilton, Ibiza'da boy göstermeyi de ihmal etmedi. Hilton, öğle yemeği için Ibiza'dan komşu ada Formentera'ya gittiği bir gün, Puerto Deportivo iskelesinde böyle görüntülendi.

 

(Sabah)