Her konserde başka bir Sıla!

Türk Pop Müziği'nin başarılı isimlerinden Sıla, Harbiye konserlerinden sonra önceki akşam Bursa'da sahne aldı...

Sıla, her yıl olduğu gibi bu yılda Harbiye Açıkhava sahnesinde verdiği ve vereceği konserlerle adından söz ettiriyor. Önceki günlerde Harbiye’de 2 konser veren ünlü sanatçı, burada 3 konser daha vererek toplam 5 kere sahnede olmuş olacak. Ünlü şarkıcıların konser vermeyi en çok istediği ve prestij açısından önemli bir noktada bulunan Harbiye Açıkhava sahnesinde bu yıl Ebru Gündeş ve Tarkan 7 kez sahne aldı. Ebru Gündeş 6 yıl aradan sonra Harbiye sahnesinde yaklaşık 35 binden fazla hayranı ile buluşurken Tarkan ise 2 yıllık aranın sonrası 50 bin kişi ile şarkılarını birlikte söylemiş ve unutulmaz konserler vermişti.

BURSA’DA ÖZÜNE DÖNDÜ

Tarkan ve Ebru Gündeş’ten sonra en çok konser veren sanatçı olma özelliğini taşıyan Sıla, 4-5-6 Ekim tarihleri arasında tekrar Harbiye’de olacak. Verdiği iki konser sonrası önceki gün Bursa’da açıkhavada hayranları ile buluşan ünlü popçu, eski ve yeni şarkılarıyla Bursalı sevenlerine keyifli bir akşam geçirtti. Yeni çıkardığı albümü Meşk’ten şarkılarda söyleyen Sıla, iddialı giyim tarzı ve saçlarıyla da dikkat çekti. Işıltılı elbisesinin üstüne uzun blazer ceket giyen Sıla, tarzını beyaz spor ayakkabılarla tamamladı.

Harbiye konserleri sırasında saçlarına rasta benzeri bir şekil verdiren ünlü sanatçı, bu kez daha doğal ve kendisini görmeye alışık olduğumuz bir saç stili ile hayranlarının karşısına çıktı. Sıla’nın kıvır kıvır saçlarının arasından gözüken devasa halka küpeleri ise göz aldı. Sıla’nın 9 Ekim’de bir kez daha Bursa’da konser vereceği öğrenildi.