Müzik

Hepsi grubu yeniden bir araya mı geliyor?

2005 yılında Cemre Kemer, Eren Bakıcı, Yasemin Yürük ve Gülçin Ergül bir araya gelmesi ile birlikte oluşan Hepsi grubu 2009 yılında dağılmıştı. Gülçin, gruptan ayrılarak yoluna tek başına devam etme kararı almıştı. Grup geçtiğimiz günlerde yeniden gündeme geldi. Gülçin ve Eren’in yıllar sonra Instagram’da takipleşmesi Hepsi’nin yeniden bir araya geleceği dedikodusunun ortaya atılmasına sebep olmuştu. Bu hamleden sonra Cemre, Yasemin ve Eren’le olan fotoğrafını yayınlamış ve Gülçin’le alakalı iddialara cevap vermişti.

Gülçin Ergül, “Eren, Instagram hesabından soru-cevap etkinliği gerçekleştirmiş. Benimle ilgili güzel temennilerde bulunduğu bana iletildi. İletişime geçmek istedim. Konuştuk, yeniden takipleşmeye başladık” dedi. 2. Sayfa’ya bağlanan Gülçin programda şunları söyledi:

“ARTIK BÖYLE BİR HUSUMETE GEREK YOK!”

“Çok zor günlerden geçiyoruz. 11 yıl önce de kalmış bir olayın artık uzamasını anlamsız buluyorum. Eren, Instagram hesabından soru-cevap etkinliği gerçekleştirmiş. Benimle ilgili güzel temennilerde bulunduğu bana iletildi. İletişime geçmek istedim. Konuştuk, yeniden takipleşmeye başladık. Eren çok özeldir benim için. Daha sonra Yasemin ile de konuştuk. Eren ile Yasemin bu konuşmamızı Cemre’ye iletmiş. O da bir canlı yayında sesim ve şarkılarım hakkında beni mutlu eden bir yorumda bulunmuş. Kendisine teşekkür ediyorum. Ben gerçekten artık 11 sene öncesinde kalsın istiyorum artık böyle bir husumete gerek yok. Böyle bir adım attım.”

Gülçin “Mesela bir yardım balosunda, sahne teklifi gelse yanıtın ne olur? Hepsi Grubu ile sahneye çıkar mısın?” sorusuna da “Söz konusu yardımsa başka bir şey. Neden olmasın” yanıtını verdi.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu