Henry Cavill, yeni James Bond olmak istiyor

Takip Et:
Henry Cavill, yeni James Bond olmak istiyor
Henry Cavill, yeni James Bond olmak istiyor

Aşinayı üzere 2006 senesinde ikonik İngiliz casusu James Bond’u canlandırmaya başlayan ve günümüze kadar 007 rolünü galibiyetle taşıyan İngiliz oyuncu Daniel Craig, “No Time to Die” filmi ile karaktere veda edecek. Bond’u canlandıran 6. şahıs olan Daniel Craig‘in karaktere veda edeceği duyurulduğundan beri “Yeni James Bond kim olacak?” sualleri çevrede dolanıyordu. Ayrıca yeni 007 için düşünülen birkaç oyuncu vardı.

James Bond

Idris Elba, Tom Hardy, James Norton, Tom Hiddleston ve Damien Lewis gibi adların yeni Bond adayı olarak konuşulmasının yanı sıra bir kadının Bond’u canlandıracağı rivayetleri de sık sık gündeme gelmişti.
Role aday bir başka bayan oyuncu olarak Gillian Anderson’ın da ismi geçiyordu.

Geçtiğimiz hafta ise bir rivayet ortaya atıldı. Dedikodulara göre Tom Hardy, No Time To Die’dan sonra Daniel Craig’in yerini alacak bir sonraki Bond olarak rolü kapmıştı. Ancak dedikoduların ne kadar doğru olduğu öğrenilmiyor zira henüz resmi bir açıklamada bulunulmadı.

James Bond

Yeni James Bond kim olacak?

Tom Hardy’nin, yeni Bond olacağı hala resmi dillerden duyurulmamışken bugün ise role yeni bir istekli çıktı.
Bu evrede her şey havada kalıyor. Ne olacağını bakacağız. Ama evet, Bond oynamayı çok isterim. Bu çok, çok coşku verici olurdu. “

Yeni gelişmeler ve çok daha aşırısı için takipte kalın.

.