Helstrom dizisinin resmi fragmanı ve afişi yayımlandı

Takip Et:
Helstrom dizisinin resmi fragmanı ve afişi yayımlandı
Helstrom dizisinin resmi fragmanı ve afişi yayımlandı

Geçtiğimiz sene, Marvel bünyesinde “Ghost Rider” ve “Helstrom” dizi tasarılarının yapıldığı duyurulmuştu. Bugün ise bu projelerden biri olan bir sonraki Marvel projesi “Helstrom”dan hem ilk fragman hem de bir poster yayımlandı.

Helstrom

“Helstrom” mevzusu

Fobi ögelerini içinde bolca barındıran yapım, eforlu ve sırlı bir seri katilin çocukları olan Daimon ve Ana kardeşlerin serüvenini mevzu ediniyor.
Austen ve Lemmon’a ek olarak dizidnin oyuncu kadrosunda; Elizabeth Marvel, Robert Wisdom, June Carryl, Ariana Guerra ve Alain Uy gibi adlar yer alıyor.

Geçen sene Hulu tarafından sipariş edilen ve başlangıçta bir “Ghost Rider” uyarlaması ile beraber geliştirilmeye başlanan dizinin çekimleri Koronavirüs salgını evvelinde, mart ayında bitirildi. “Ghost Rider”ın henüz yapım evveli düzeyi dahi geçmemiş olmasına karşın “Helstrom”un çekimleri sona erdi ve böylece post prodüksiyon işlemlerinde rastgele bir aksama yaşanmadı.

Marvel Sinematik Âlemi ile iletişimi olmayan dizinin 10 kısımlık ilk sezonu, tüm kısımlarıyla 16 Ekim’de izleyiciler ile buluşacak.