Kültür ve Sanat

Helstrom dizisinin 2. sezonu olacak mı? Son durum ne?

“Helstrom” dizisinin ilk sezonu ilgiyle izlenmişti. Marvel Sinematik Evreni ile bağlantısı olmayan dizinin 10 bölümlük ilk sezonunun ardından, yeni bölümlerin gelip gelmeyeceğini merak konusu olmuştu.

Helstrom

Helstrom 2. sezon onayı ile ilgili yeni bir haber almazken dizinin iptal haberini de almadık. Ancak dizi, 2. sezonun çekilmeme ihtimali medya kulislerinde yüksek bir ihtimal olarak görünüyor. Çünkü, dizinin stüdyosu ve yönetici yapımcısı projeden ayrıldı. Ayrıca dizi, izleyiciler tarafından kötü yorum almasa da eleştirmenler tarafından “normal” ya da “az iyi” olarak değerlendirilmişti. Bu detaylar, bir sonraki sezonun yapılacağına dair pek umut olmadığı anlamına geliyor. Yine de kesin bir bilgi için dizinin resmi onayı bekleniyor.

“Helstrom” konusu

Korku ögelerini içinde bolca barındıran yapım, güçlü ve gizemli bir seri katilin çocukları olan Daimon ve Ana kardeşlerin macerasını konu ediniyor. Austen ve Lemmon’a ek olarak dizidnin oyuncu kadrosunda; Elizabeth Marvel, Robert Wisdom, June Carryl, Ariana Guerra ve Alain Uy gibi isimler yer alıyor.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu