Hekimoğlu dizisinde şapkayı alıp düşünme zamanı! Bu iş böyle gitmez!

Takip Et:
Hekimoğlu dizisinde şapkayı alıp düşünme zamanı! Bu iş böyle gitmez!
Hekimoğlu dizisinde şapkayı alıp düşünme zamanı! Bu iş böyle gitmez!

Magazinn / Ayrıntı – Kanal D ekranında Hekimoğlu dizisi Salı akşamları izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Timuçin Esen, Ebru Özkan, Okan Yalabık, Kaan Yıldırım, Aytaç Şaşmaz ve Damla Colbay’ın başrollerinde yer aldığı dizide Belçim Bilgin de misafir oyuncu olarak yer alıyor.

İkinci sezonuna başladığından bu yana Hekimoğlu bir iyi bir makûs reytingler elde ederek afallatıyor. Geçen hafta yükseliş sergileyen dizi, bu hafta düşüşe geçti.
Dizinin ikinci sezonu ile alakalı da noktaya değinen tenkitler var.

Dizinin temposunda düşüş en fazla noktaya değinen ayrıntı… İzleyicilere göre ilk sezon tempo çok daha yüksekti… House MD’ye sağdık kalınarak ilerlendiği öğreniliyor. Ancak Hekimoğlu dizisinde tek olaylı kısımlara geçiş azıcık temponun düşmesine neden olmuş olabilir.

Dizinin ilk sezonunda aynı kısımda çözülmeyi bekleyen 2 olay varken, sanki dizinin öyküsü daha süratli akıyor ve izleyiciler de daha fazla dikkat kesiliyordu.

Hekimoğlu’nun sıkı takipçileri poliklinik vakalarının çoğalması gerektiği fikrinde… En az iki hastalanması ve takımın 2 olay ile bir kısmı bitirmesi istekleri var.

Dizinin bu biçimde daha süratli akacağını düşünen dizi takipçileri Hekimoğlu’ndan en fazla da değişik olayları bakmayı beğeniyor.
Ancak tempolu kısımlar kazanç ise kesinlikle reytingler yükselecektir.

Hekimoğlu 20. kısımda da ehemmiyetli bir olay ile tanışacaksınız. İşte 20. kısım fragmanı ve öteki ayrıntılar:

Hekimoğlu ve hasta arasında rekabet baş gösteriyor!

İşine karışılmasından sevmeyen Ateş Hekimoğlu’nun karşısına bu kere dişli bir hasta çıkıyor! Gidişattan hoşnut olmayan Ateş ise tozu dumana katıyor.

Öteki taraftan İpek’in yaşamına giren erkek Hekimoğlu’nun kendisini denetlemesine sebep oluyor!

.