Medya

Hekimoğlu dizisi reytingler düşünce aşk meşk işlerine mi sarılıyor!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – House MD dizisinden adapte edilen Hekimoğlu dizisi şahane ilerlediği bir noktada geçen kısım reytingleriyle büyük bir düşüş yaşayınca hemen uslarda sual işaretleri belirdi. Suçsuzlar Apartmanı dizisinin Salı akşamları yayınlanmaya başlaması ile beraber öteki diziler ciddi meseleler yaşamıştı. Bir de bunun üzerine Harami Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 6. sezona başlaması geçen hafta en çok da Hekimoğlu dizisini etkiledi.

Ekranın en değişik projelerinden olan Kanal D dizisi ciddi bir reyting düşüşü yaşayınca daha önceki günlere dönme tutkuyu bir anda bitti.
kısmı bu noktada büyük ehemmiyet taşıyor. 13 Ekim Salı akşamı yayınlanacak olan yeni kısmın reytingleri, dizinin geleceği ismine ehemmiyetli bilgiler verecek.

Eğer reytingler yükseliş sergiler ise mesele yok. Şayet daha fazla düşer ise işte o noktara krtik haftalar izleyicileri bekliyor olacak.

Hekimoğlu 21. Kısımdan 2. fragman yayınlandı. Sağlık Kurumunda aşk kokusu var! Hekimoğlu ve İpek arasındaki romantizm tansiyonu yükseliyor. İpek’in odasına saklanan Ateş, İpek’e belki de ilk kere övgüde bulunuyor.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu