Hekimoğlu dizisi için felaket senaryosu ağır ağır üzerine çöküyor!

Takip Et:
Hekimoğlu dizi setinde herkesin yüzü gülüyor!
Hekimoğlu dizi setinde herkesin yüzü gülüyor!

Magazinn /Ayrıntı- House MD dizisinden adapte edilen Hekimoğlu, ilk sezon öyle alaka baktı ki, dizinin başından kalkamayan ve her hafta yeni kısmı coşkuyla bekleyen milyonlar oluştu.

Timuçin Esen, Okan Yalabık ve Ebru Özkan gibi 3 akılda adın çektiği dizide; Kaan Yıldırım, Aytaç Şaşmaz ve Damla Colbay da ehemmiyetli yan karakterlere yaşam veriyor. Güven Kıraç ve sonrasında Belçim Bilgin’in davetli oyuncu olduğu Hekimoğlu dizisi, Kanal D’nin en fazla güvendiği yapımlardan birisi.

Dizinin ilk sezonu o kadar zaferli geçti ki, ikinci sezon için de umutlar çok yüksekti.
Suçsuzlar Apartmanı’nın büyük tesiri ve bir de Harami Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın geri dönüşü en fazla Hekimoğlu’nu etkiledi.

Kanal D dizisi sert düşüş yaşadı. İşlerin yolunda gitmediği de 2,5-3,5 arasına kadar düşen reytinglerden anlaşılıyor. Kanal D, nasıl bir çözüm tespit eder bilinmeyen ama Hekimoğlu gibi çok hoşlananı olan bir dizinin bu vaziyete düşmesi düşündürücü bir gelişme.

Hekimoğlu, gün farklılığı ile değişik bir günde derlenebilir mi? Bu sezon çok eforlu yapımlar olduğu ortada.başka bir deyişle reyting elde etmek o kadar da basit değil.

Dizi için Kanal D’nin ciddi bir hücum yapması, belki de gün farklılığını düşünmesi de gerekebilir.