Medya

Hekimoğlu 22. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Orhan İle Ateş Vaka Konusunda Karşı Karşıya Geliyor!

Kanal D’nin büyük bir alakayla izlenen dizisi Hekimoğlu, 21. yeni kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Sağlık Kurumuna, kesintisiz titreyen, elektrik çarpmış gibi bir hasta getiriliyor. Bir çok tektik sonrasında hastanın, büyük bir ışınıma maruz kaldığı ortaya çıkıyor. İpek ile Emre, beraber bir davete giriyor ve onları hem Atıeş, hem de Zeynep çekemiyor. Ateş’in anne ve babası onu bakmaya geliyor. O ise, onlarla fikir istemiyor.
kısım 1. fragmanı yayınlandı. Orhan ile Ateş, olay mevzusunda karşı karşıya geliyor.

Salı Dizileri 2020

Orhan Ile Ateş Olay Mevzusunda Karşı Karşıya Geliyor!

Hekimoğlu 22. kısım 1. fragmanında; Sağlık Kurumuna gelen sporcu bir hastaya, kanser teşhisi konuluyor. Orhan ise, hastanın kanser olmadığını iddia ediyor. Ateş, Selin’e kendisinden nefret ettiğini ima ediyor. Oda, Ateş’i hoşlandığını itiraf ediyor. Bu, öylesine söylenmiş bir itiraf mıydı? Yoksa Selin, Ateş’in İpek’e olan alakasından onu çekemedi mi?

İşte Ateş Hekimoğlu 22.
fragmanı….

HEKİMOĞLU 21. KISIMDA BAŞKA NELER OLDU?

Ateş, annesinin ve babasının kendisini bakmak için İstanbul’a geldiğini biliyor. Sağlık Kurumundakiler, onun annesi ve babasının gelmesinden neden rahatsız olduğunu konuşmaya başlıyor.
Hasta için tam muayeneler yapılıyor. Neticesinde, hastanın büyük oranda radrasyona maruz kaldığı ortaya çıkıyor.

Genç hastada oluşan ur alınıyor. Hastanın kız dostu kapıda ondan haber bekliyor ve Zeynep hekimle karşılaşıyor. Zeynep,hastanın kız dostuna onun gidişatının pek iyi olmadığını, bundan sonra yaşama tutunmasının ihtimalsiz olduğunu açıklıyor. Oğlu için üzülen baba ise, ondan yaptıkları için kerelerce kere üzülüyor.

Ateş, kendisini bakmaya gelen anne ve babasıyla bir defa fikir.
Babası, oğlunun kendileriyle ilgilenmemesi için söylenirken, annesi onun yoğun olduğunu bünyesinde kaç tane hekim çalıştırdığını açıklıyor. Taksiye binen Ateş’in anne babası tekrar memleketlerine dönüyor. Ateş, İpek’in odasında saklıca bir şeyler ararken ona yakalanıyor. Onu kızdırmamak için ona peri kızı gibi olduğu övgüsünde bulunuyor.

Hekimoğlu 21. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Sağlık Kurumunda Aşk Rüzgarları Esiyor!.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu