Medya

Hekimoğlu 21. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Hastanede Aşk Rüzgarları Esiyor!

Kanal D’nin fenomen dizisi Hekimoğlu, 21. yeni kısmıyla 13 ekim salı günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında;  Ateş, yeni oyuncağını Orhan’a gösterir. Ateş, anne ve babasının İstanbul’a geldiğini bilir. Anne ve babasını bakmaktan fazla beğenmeyen Ateş, ailesi ile karşılaşınca neler yaşayacak? Ateş, ailesiyle arasında olan buzlar eriyecek mi? Sağlık Kurumuna enfeksiyonlu bir hasta kazanç. Yeniden takımını toplayan Ateş, genç adamı hasta eden şeyi tespit etmeye çalışır.
kısım 2. fragmanı yayınlandı. Sağlık Kurumunda aşk rüzgarları esiyor.

Salı Dizileri 2020

Sağlık Kurumunda Aşk Rüzgarları Esiyor!

Hekimoğlu 21. kısım 2. fragmanında; Ateş, yeni gelen hastaya tanı mevzusunda yeniden haklı çıkıyor. Zeynep, Emre’ye övgüler yağdırıyor. Ona kitaptan çıkmış gibi göründüğünü söylüyor. Emre’de Zeynep’e, bu aralar kendi öyküsünün kahramanı olmaya çalıştığını açıklıyor.
Artık vaziyeti kurtarmaktan mı yoksa asıl fikri mi İpek’e, peri kızı gibi göründüğünü açıklıyor.

İşte Hekimoğlu 21. kısım 2. fragmanı….

HEKİMOĞLU 20. KISIMDA BAŞKA NELER OLMUŞTU?

Sağlık Kurumuna gelen Afrika’da çalışan ünlü hekim Kerem Cevher, kendisini Ateş’e teslim eder.
Ateş. onun verem olmadığının altını çizer. Kerem’in, tüm muayeneleri yapılır. Ayrıca, takımına ona ödün tanınmamasını öteki hastalara nasıl davranıyorlarsa öyle davranmalarını ister.

Ama Zeynep, ona çok yakın davranır. Kerem’e sürprizler yapar ve elini yakaladığı anlarda Ateş onları bakar. Zeynep’e, Kerem’in öleceğini kavradığı için ona yakın davrandığını suratına vurur. Ateş, Kerem’in pankreasında bir ur olduğunu anlar ve onun yaşamını kurtarır.
Ama Zeynep, Ateş’le çalışmaya devam edeceğini, ondan bilecek çok şeyi olduğunu söyler.

İpek, Doğan’la beraber görüşmeye devam eder. Doğan hakkında araştırma yapan Ateş, onun daha önceki karısını vurduğunu öğrenir ve İpek’e onun doğru bir insan olmadığını söyler. İpek, Doğan’a yapamayacağını açıklar ve parçalar. Ateş, İpek’i kızdırdığı için ona sağlık kurumundan aldığı çiçekle özür diler. Ama, çiçekleri kafasına yer.

Hekimoğlu 21.
Fragmanı Yayında! Ateş’in Ailesi Seneler Sonra Onu Bakmaya Geliyor!.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu