Hekimoğlu 21. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ateş’in Ailesi Yıllar Sonra Onu Görmeye Geliyor!

Takip Et:
Hekimoğlu 21. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ateş’in Ailesi Yıllar Sonra Onu Görmeye Geliyor!
Hekimoğlu 21. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ateş’in Ailesi Yıllar Sonra Onu Görmeye Geliyor!

Kanal D’nin büyük bir alkışla izlenen dizisi Hekimoğlu 20. yeni kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Afrika’da gereksinim sahiplerine destek eden hekim Kerem Cevher, rahatsızlığının verem olduğunu iddia ediyor. Ama Ateş, olmadığını iddia edip, onun rahatsızlığını araştırmaya başlıyor. Onu hasta eden şeyin pankreasındaki bir ur olduğunu kavrıyor ve Kerem’in yaşamını kurtarıyor. Ateş İpek’e, erkek dostu Doğan’ın güvenilmez biri olduğunu ve daha önceki eşini hırpaladığını iddia ediyor.
Hekimoğlu 21. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Ateş’in, ailesi seneler sonra onu bakmaya geliyor.

Salı Dizileri 2020

Ateş’in Ailesi Seneler Sonra Onu Bakmaya Geliyor!

Hekimoğlu 21. kısım 1. fragmanında; Ateş, yeni oyuncağını Orhan’a gösteriyor. Ateş, anne ve babasının İstanbul’a geldiğini biliyor. Anne ve babasını bakmaktan fazla beğenmeyen Ateş, ailesi ile karşılaşınca neler yaşayacak? Ateş, ailesiyle arasında olan buzlar eriyecek mi? Sağlık Kurumuna enfeksiyonlu bir hasta geliyor.
kısım 1. fragmanı….

HEKİMOĞLU 20. KISIMDA BAŞKA NELER OLDU?

Sağlık Kurumuna gelen Afrika’da çalışan ünlü hekim Kerem Cevher, kendisini Ateş’e teslim ediyor. Ama teşhisini de koyuyor.
onun verem olmadığını iddia ediyor. Kerem’in, tüm muayeneleri yapılıyor. Ayrıca, takımına ona ödün tanınmamasını öteki hastalara nasıl davranıyorlarsa öyle davranmalarını istiyor.

Ama Zeynep, ona çok yakın davranıyor. Kerem’e sürprizler yapıyor ve elini yakaladığı anlarda Ateş onları bakıyor. Zeynep’e, Kerem’in öleceğini kavradığı için ona yakın davrandığını suratına bir yerinizi incitiyor. Ateş, Kerem’in pankreasında bir ur olduğunu kavrıyor ve onun yaşamını kurtarıyor.
Ama Zeynep, Ateş’le çalışmaya devam edeceğini, ondan bilecek çok şeyi olduğunu söylüyor.

İpek, Doğan’la beraber görüşmeye devam ediyor. Doğan hakkında araştırma yapan Ateş, onun daha önceki karısını vurduğunu öğreniyor ve İpek’e onun doğru bir insan olmadığını söylüyor. İpek, Doğan’a yapamayacağını açıklıyor ve dağılıyor. Ateş, İpek’i kızdırdığı için ona sağlık kurumundan aldığı çiçekle özür diliyor. Ama, çiçekleri kafasına yiyor.
Kısım 2. Fragmanı Yayında! Ateş’ten İpek’e Beklenmedik Hareket!.