Hekimoğlu 20. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ateş’ten İpek’e Beklenmedik Hareket!

Takip Et:
Hekimoğlu 20. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ateş’ten İpek’e Beklenmedik Hareket!
Hekimoğlu 20. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ateş’ten İpek’e Beklenmedik Hareket!

Kanal D’nin büyük bir alkışla izlenen dizisi Hekimoğlu, 20. kısmıyla 5 ekim salı günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Çok büyük bir ilaç işletmesinin temsilcilerinden Kerem Cevher, bayılıp sağlık kurumuna kaldırılır. Kerem, kendi teşhisini koyar ve tüperküloz olduğunu iddia eder. İşine karışılmasından beğenmeyen Ateş ise, tüperküloz olmadığını iddia eder. Bakalım her zamanki gibi yeniden Ateş Hekimioğlu mu haklı çıkacak? Hekimoğlu 20. kısım 2.
Ateş’ten İpek’e beklenmedik hareket geliyor.

Salı Dizileri 2020

Ateş’ten İpek’e Beklenmedik Hareket!

Hekimioğlu dizisinin 20. kısım 2. fragmanında; Ateş, Kerem Cevher’e özel muamele yapılmasını istemiyor. Ona öbür hastalara nasıl davranılıyorsa öyle davranılmasını istiyor. Emre, her fırsatta Zeynep’e karşı duygularını onu açıklıyor. İpek, yaşamına giren yeni bireyle yemeğe çıkıyor.
Ateş de İpek’in yaşamında biri olmasını kabul edemiyor. Eline bir buket gül alıp İpek’e veriyor.

İşte Hekimoğlu 20. kısım 2. fragmanı…

HEKİMOĞLU 19. KISIM ÖZETİ!

İpek, akan çatısını tamir ettirmek için bir emekçi meblağ.
Astım şikayeti olan hastanın parmakları morarmaya başlar. Bunun nedenini bilmek için Ateş, Mehmet Ali ve Emre ile saklıca İpek’in evine girip onu hasta eden başka bir şey olup olmadığını araştırmaya başlar.

Emre ile Mehmet Ali, İpek’in evinin anahtarının yerini tespit etmesi onların arasında bir şey olduğunu düşünmelerine neden olur. Ateş, banyonun lavabosunun altında mantara rastlar. İpek ile Zeynep de, Arçil’in evinde araştırma yapar ve fare pisliği tespit eder.
Arçil’in annesi onun nerede çalıştığını gizlese de Ateş, İpek’e onun evinin etrafında bahis oynanan bir yer aramalarını ister. İpek, horoz dövüşü yapılan bir yer tespit eder. Arçil’in, oradaki enfekte olmuş horozlardan dolayı hasta olduğu ortaya çıkar.

İpek’e, Arçil neden yalnızca kendisinin hasta olduğunu sorar. O da astım rahatsızlığı olduğu için daha acele hastalık geçebildiğini açıklar. Arçil, sağlık kurumundan çıktıktan sonra Ateş ile İpek’e tazminat davası açar.

Hekimoğlu 20. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Ateş Teşhisini Kendisi Koyan Hastayla İddialaşıyor!.