Hekimoğlu 20. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ateş Teşhisini Kendisi Koyan Hastayla İddialaşıyor!

Takip Et:
Hekimoğlu 20. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ateş Teşhisini Kendisi Koyan Hastayla İddialaşıyor!
Hekimoğlu 20. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ateş Teşhisini Kendisi Koyan Hastayla İddialaşıyor!

Kanal D’nin hoşlanılan dizisi Hekimoğlu 19. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; İpek, akan çatısınıı tamir ettirmek için yakaladığı emekçi düşüyor. Sağlık Kurumuna kaldırılan Arçil’in parmakları morarmaya başlıyor. Teşhisi koymak için Ateş, Emre ve Mehmet Ali, İpek’in evine saklıca girip araştırma yapıyor. Ateş lavabonun altında mantar tespit ediyor. İpek ile Zeynep’de Arçil’in evinde fare pisliği tespit ediyor. Arçil, parmaklarını kaybediyor.
Hekimioğlu 20. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Ateş, teşhisini kendisi koyan hastayla iddialaşıyor.

Salı Dizileri 2020

Ateş Teşhisini Kendisi Koyan Hastayla İddialaşıyor!

Hekimoğlu 20. kısım 1. fragmanında; Çok büyük bir ilaç işletmesinin temsilcilerinden Kerem Cevher, bayılıp sağlık kurumuna kaldırılıyor. Kerem, kendi teşhisini koyuyor ve tüperküloz olduğunu iddia ediyor. İşine karışılmasından beğenmeyen Ateş ise, tüperküloz olmadığını iddia ediyor.
kısım 1. fragmanı….

HEKİMOĞLU 19. KISIMDA BAŞKA NELER OLDU?

İpek, akan çatısını tamir ettirmek için bir emekçi yakalıyor. Arçil, çatıdan düşüp sağlık kurumuna kaldırılıyor.
Bunun nedenini bilmek için Ateş, Mehmet Ali ve Emre ile saklıca İpek’in evine girip onu hasta eden başka bir şey olup olmadığını araştırmaya başlıyor.

Emre ile Mehmet Ali, İpek’in evinin anahtarının yerini tespit etmesi onların arasında bir şey olduğunu düşünmelerine neden oluyor. Ateş, banyonun lavabosunun altında mantara tesadüfüyor. İpek ile Zeynep de, Arçil’in evinde araştırma yapıyor ve fare pisliği tespit ediyor. Arçil, fenalaşınca operasyona alınıyor ve parmaklarını kaybediyor.

Ateş, Arçil’in kardeşinden onun cumartesi günleri bir yerde çalıştığını biliyor.
İpek, horoz dövüşü yapılan bir yer tespit ediyor. Arçil’in, oradaki enfekte olmuş horozlardan dolayı hasta olduğu ortaya çıkıyor.

İpek’e, Arçil neden yalnızca kendisinin hasta olduğunu soruyor. O da astım rahatsızlığı olduğu için daha acele hastalık geçebildiğini açıklıyor. Arçil, sağlık kurumundan çıktıktan sonra Ateş ile İpek’e tazminat davası açıyor. İpek, Arçil’in ne tazminat istiyorsa verilmesini istiyor.

 Hekimoğlu 19.
Fragmanı Yayında! İpek Ile Ateş Yeni Hasta İçin Birbirine Giriyor!.