Hekimoğlu 19. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! İpek İle Ateş Yeni Hasta İçin Birbirine Giriyor!

Takip Et:
Hekimoğlu 19. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! İpek İle Ateş Yeni Hasta İçin Birbirine Giriyor!
Hekimoğlu 19. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! İpek İle Ateş Yeni Hasta İçin Birbirine Giriyor!

Kanal D’nin yayınlandığı günden buyana büyük bir alakayla izlenen dizisi Hekimoğlu, 18. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yeni kısmında; Ateş, uzun süredir kanserle çaba eden ve çok az zamanı kalan Elif’i kurtarmak için bir fikir düşünüyor. Elif’in ailesi, bu operasyona onay veriyor. Ateş, yaptığı operasyondan sona Elif’i tekrar yaşama döndürmeyi başarıyor. Hekimoğlu 19. kısım 1. kısım fragmanı yayınlandı. İpek ile Ateş, yeni hasta içini yeniden birbirine giriyor.

Salı Dizileri 2020

İpek Ile Ateş Yeni Hasta İçin Birbirine Giriyor!

Hekimoğlu 19.
fragmanında; Sağlık Kurumuna, ellerini kaybetmek gidişatında kalan bir hasta geliyor. Ateş ile İpek, arasında yeniden hasta suratında bir müzakere yaşanıyor. Bu münakaşanın sonunda Ateş’in yeniden haklı olduğunu kavrayan İpek, gevşiyor.

İşte Hekimoğlu 19. kısım 1. fragmanı…

HEKİMOĞLU 18.
Bir de bu yetmezmiş gibi Selin, Ateş’e açılan davalarla ilgilenmektedir. Bu gidişat Selin’inde pek güzeline gitmez ama ilgilenmek zorunda kalıyor. Öte yandan Ateş, saman nezlesine yakalanıyor. Bunu fırsata çeviren Ateş, poliklinikten de kaytarmanın neşesini yaşarken, sağlık kurumuna gelen ufak bir kız çocuğu onun her şeyi unutmasını sağlıyor.

Elif, kanser hastasıdır ve çok zamanı kalmadığını kavrayan Ateş, onun yaşamını kurtarmak için bir çözüm yolu arıyor.
Ateş’in yapmak istediği operasyonu bilen İpek, ona karşı çıkıyor. Ama Ateş, başka dermanları olmayan ailenin onayını alarak kızı operasyona alıyor.

Ateş’in operasyonunda Elif’in kalbi durdurulacak ve ondan sonra hayata tutunması için bir süreç başlayacaktır. Elif, operasyondan sağ sağlim çıkıyor ve sıhhatli bir yaşama başlıyor. Bir defa daha Ateş Hekimoğlu haklı çıkıyor. Selin, Ateş’in yanına gidip kocası Metin’in ona yolladığı kutuyu veriyor.
Orhan, belki onun kendisiyle maça çıkmayı öneri ettiğini açıklıyor.

Hekimoğlu 18. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Elif Ateş’e Annesi İçin Yaşamak İstediğini Söylüyor!.