Hekimoğlu 18. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Elif Ateş’e Annesi İçin Yaşamak İstediğini Söylüyor!

Takip Et:
Hekimoğlu 18. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Elif Ateş’e Annesi İçin Yaşamak İstediğini Söylüyor!
Hekimoğlu 18. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Elif Ateş’e Annesi İçin Yaşamak İstediğini Söylüyor!

Kanal D’nin büyük bir alakayla izlenen dizisi Hekimoğlu 18. kısmıyla 22 Eylül salı günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Sağlık Kurumuna getirilen ufak kızın fazla bir zamanı olmadığını kavrayan Ateş, onu kurtarabilmek için öldürüp tekrar yaşama döndürmeleri gerektiğini açıklar. Şayet Ateş, bu usulü uygulamazsa zati kızın hayata bahtı yoktur. Usulü sınayan Ateş, ufak kızın yaşamını kurtarabilecek mi?Hekimoğlu 18. kısım 2. fragmanı yayınlandı.
kısım 2. fragmanında; İpek, Selin’e anne olmayı çok istediğini ama tek başına da olmayacağını söylüyor. Uzun zamandır kanserle gayret eden Elif’in fazla ömrü kalmamıştır. Ateş, ufak kızın yaşamını kurtarabilmek için tehlikeli bir çözüm sunuyor. İpek, Ateş’e, can vermekten korkmadığını ama annesinin üzülmesini ve onu yalnız bırakmak istemediğini açıklıyor. Bakalım Ateş’in çözüm sunduğu tehlikeli operasyon Elif’in yaşamını zaferli geçecek mi?

İşte Hekimoğlu 18.
fragmanı…

HEKİMOĞLU 17. KISIM ÖZETİ!

Selin, Ateş ile buluşacağını gelmeyeceğini düşünerek kocasına açıklamaz. İkili bir araya kazanç. Evvel ikili arasında tatlı atışmalar yaşanır.
Ateş’in kendisinin meşrubatına koyduğu ilaçla bayıltıp oraya getirdiğini anlar. Öte yandan da kendisinin yatalak olacağından ve Selin’in onu terk edip Ateş’le beraber olmasından korkar.

Herkes Ateş’in hala daha önceki karasını düşündüğünü ve beğendiğini düşünmeye başlar. Başta Zeynep, olmak üzere. Zeynep Selin’e, Ateş’in ayağı aksamaya başladığında evli olup olmadığını sorar. O da, Zeynep’in Ateş’ten sevdiğini anlar. Ona, Ateş’le arasındaki ilişkinin daha evvel bittiğini açıklar.
Metin’in rahatsızlığının sebebini tespit edebilmek için tüm muayeneler yapılır. Ateş, Alzheimer den şüpheleniyor ama sualin başka bir şey olduğu ortaya çıkar. Metin’i uzun bir süreç gözlediği için İpek, Selin’e sağlık kurumunda çalışmasını öneri eder. İpek, Ateş’e bir mahzuru olup olmadığını sorar. Oda olmadığını işaret eder.

Hekimoğlu 18. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Ateş Ufak Kızın Yaşamını Kurtarabilecek Mi?.