Hazer Amani’den Sıla’ya övgü dolu sözler!

Maslak'ta bir mekan açan ve açılışta doğum gününü kutlayan Sıla'nın sevgilisi Hazer Amani, gazetecilerin sorularını yanıtladı...

Takip Et:

Yılın ilk aylarından bu yana ilişki yaşayan Sıla ve Hazer Amani çifti, önceki gün ünlü şefin Maslak’ta bulunan mekanının açılışındaydı. Hem mekanını açan hem de doğum gününü kutlayan Hazer Amani, kutlamaya geçmeden önce magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı. Normalde doğum gününün 16 Kasım olduğunu söyleyen ünlü şef, mekanın açılışıyla birlikte erken bir kutlama yapmak istediğini ifade etti.

SILA’YA ÖVGÜ DOLU SÖZLER!

Bu zamana kadar ilişkileri hakkında konuşmamayı tercih eden ikiliden Hazer Amani’yi karşılarında gören basın mensupları Sıla hakkında sorularını peş peşe sıraladı. Öncelikli olarak Sıla ile güzel giden bir ilişkileri olduğunu söyleyen Amani, “Sıla hanım yemekleriniz sebebiyle kilo almış, doğru mu?” şeklinde yöneltilen bir soruya “Tam aksine Sıla da ben de bu ara yediklerimize dikkat ediyoruz ve birlikte spor yapıyoruz.” yanıtını verdi. Ünlü şef, sözlerine Sıla’nın el lezzetinin yerinde olduğun bahsederek devam etti. Evde zeytinyağlıları yemekleri ve mezeleri Sıla’nın yaptığını söyleyen Hazer Amani, et ve pilav tarzı yemekleri ise kendisinin yaptığını ifade etti. Yaz boyu rastayı andıran saçlarının kullanan Sıla’ya imaj konusunda özendiğini söyleyen Hazer Amani, saçlarını benzer bir örgü yaptırdığını anlattı.

Gazetecilerin sorularını yanıtladıktan sonra mekanına geçen Hazer Amani, doğum günü pastasını sevgilisi Sıla ile birlikte kesti. 42 yaşına girdiği öğrenilen şefin pastası da mesleğine uygun hamburger şeklindeydi. Mekanı el ele terkeden Sıla ve Hazer Amani, çıkışta soruları yanıtlamaktan istemeyerek araçlarına geçti.