Magazin

Hazer Amani kafaları karıştırdı!

Ünlü şef Hazer Amani, önceki gün bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Dostları ile yemek yemek için AVM’ye gelen Hazer Amani, valeye verdiği aracını almak için beklerken magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı. Sıla ile 13 Ocak’ta aileleri ve yakın dostlarının katılımı ile gerçekleşecek bir düğünle evleneceği konuşulan Hazer Amani, özel hayatı hakkında konuşmadığını ve konuşmayacağını söyledi. Ünlü şef, konuşmasına “Her an her şey olabilir.” sözleriyle devam etti. Sıla’nın hamile olduğu yönünde çıkan haberler hakkında sorulara maruz kalan Amani, konuşmamayı tercih etti.

İLK İTİRAF SILA’DAN GELMİŞTİ…

Geçtiğimiz yıl ocak ayında Beşiktaş’ta Sıla’nın aracında birlikte görüntülenen ve aşk iddialarını yalanlayan ikiliden ilk aşk ilanı Sıla’dan gelmiş ve birlikteliği aylar sonra doğrulamıştı. “Çok güzel bir şey yaşıyorum!” diyerek Hazer Amani’ye aşkını haykıran Sıla, her ne kadar birlikteliği kabul etse de uzun bir süre Hazer Amani ile basının karşısına birlikte geçmemişti. Hatta Sıla’nın konserlerini kulisten takip eden ünlü şef, görüntü vermemek için büyük çaba sarf ediyordu.

Hazer Amani ilk olarak Sıla’nın Harbiye Açıkhava konserini seyirciler arasında izlemiş ve gazetecilerin sorularını yanıtlamıştı. Harbiye konserlerinin hemen ardından Sıla ve Hazer Amani bir kitapçıdan çıkarken görüntülenmiş ve ikilinin ilk yan yana karesi böylelikle ortaya çıkmış oldu.

Son dönemde ilişkilerini gözler önünde yaşamaya başlayan Sıla ve Hazer Amani’nin 13 Ocak’ta evleneceği iddia edilmişti. Şu sıralar, uzun süredir evlenecekleri konuşulan çiftten Sıla’nın 1.5 aylık hamile olduğu konuşuluyor.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu