Ana Sayfa Magazin Hazer Amani kafaları karıştırdı!

Hazer Amani kafaları karıştırdı!

Ünlü şef Hazer Amani, önceki gün bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Dostları ile yemek yemek için AVM’ye gelen Hazer Amani, valeye verdiği aracını almak için beklerken magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı. Sıla ile 13 Ocak’ta aileleri ve yakın dostlarının katılımı ile gerçekleşecek bir düğünle evleneceği konuşulan Hazer Amani, özel hayatı hakkında konuşmadığını ve konuşmayacağını söyledi. Ünlü şef, konuşmasına “Her an her şey olabilir.” sözleriyle devam etti. Sıla’nın hamile olduğu yönünde çıkan haberler hakkında sorulara maruz kalan Amani, konuşmamayı tercih etti.

İLK İTİRAF SILA’DAN GELMİŞTİ…

Geçtiğimiz yıl ocak ayında Beşiktaş’ta Sıla’nın aracında birlikte görüntülenen ve aşk iddialarını yalanlayan ikiliden ilk aşk ilanı Sıla’dan gelmiş ve birlikteliği aylar sonra doğrulamıştı. “Çok güzel bir şey yaşıyorum!” diyerek Hazer Amani’ye aşkını haykıran Sıla, her ne kadar birlikteliği kabul etse de uzun bir süre Hazer Amani ile basının karşısına birlikte geçmemişti. Hatta Sıla’nın konserlerini kulisten takip eden ünlü şef, görüntü vermemek için büyük çaba sarf ediyordu.

Hazer Amani ilk olarak Sıla’nın Harbiye Açıkhava konserini seyirciler arasında izlemiş ve gazetecilerin sorularını yanıtlamıştı. Harbiye konserlerinin hemen ardından Sıla ve Hazer Amani bir kitapçıdan çıkarken görüntülenmiş ve ikilinin ilk yan yana karesi böylelikle ortaya çıkmış oldu.

Son dönemde ilişkilerini gözler önünde yaşamaya başlayan Sıla ve Hazer Amani’nin 13 Ocak’ta evleneceği iddia edilmişti. Şu sıralar, uzun süredir evlenecekleri konuşulan çiftten Sıla’nın 1.5 aylık hamile olduğu konuşuluyor.

Son Eklenenler

Hercai 40. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Reyyan’ın Öz Babası Ortaya Çıkıyor!

Atv’nin büyük bir alakayla izlenen dizisi Hercai, 40. kısmıyla 25 eylül cuma günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Reyyan, Miran’ın Azat’ı bir yere çarptığını düşünüp onunla boşanmaya karar verir. Azat ise, kendisini bir yerinizi incitenin Miran olmadığını Aslan olduğunu açıklar. Miran, birden bire ortaya çıkan arkadaş mı düşman mı belirli olmayan Aslan’ın kim olduğunu araştırmaya başlar. Azize, Aslan’ın karşısına …

Bir Zamanlar Çukurova 65. Bölüm Ön İzleme Yayında! Fekeli Kendisini Arayan Kişinin Karşısına Çıkıyor!

Atv’nin en fazla izlenen dizisi Bir Zamanlar Çukurova 65. kısmıyla yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Yılmaz, Adnan’ın kendi oğlu olduğunu gizlediği için Züleyha’ya ateş püskürür. Onu ve çocuğuna sahip çıkamayacağını mı düşündüğü sorar. Züleyha, kan dökülmesini istemediği için deyince Yılmaz, şimdi de kan döküleceğini açıklar. Yılmaz, bundan sonra yapacağı ilk adım ne olacak? Züleyha …

Fantastic Beasts 3 çekimlerine başlandı

Harry Potter serisinin evvelini mevzu alan ve başrolünde Oscar mükâfatlı Eddie Redmayne‘ın yer aldığı Fantastic Beasts serisinin yeni filmi merakla bekleniyor. Bugün ise ülkemizde “Inanılmaz Canavarlar” ismi ile gösterilen serinin yeni filmi Fantastic Beasts and Where to Find Them 3’nin çekimlerine başlandı. Hakikatinde filmin çekimlerinin daha evvel reelleştirilmesi gerekiyordu. Başlangıçta, senaryonun tertip edilmesi için prodüksiyon beklemeye alındı. Ancak tüm dünyayı tesiri altına alan ve büyük bir sıhhat tehdidi oluşturan Koronavirüs salgınının her alanda olduğu gibi sinema sektöründe […]

.

Run yayın tarihi belli oldu

Hulu, yeni orijinal yapımı “Run”ın yayın tarihini duyuran bir videoyu, resmi YouTube kanalından paylaştı. Rejisör koltuğunda Aneesh Chaganty’nin oturduğu yeni fobi filminin senaryosu, yeniden Aneesh Chaganty ve Hoşlan Ohanian tarafından kaleme alınıyor. 31 Ekim 2018’de çekimleri başlanan filmin oyuncu kadrosunda; şu gizemeler Netflix’in “Ratched” dizisiyle isminden söz ettiren Sarah Paulson, “My Awkward Sexual Tension” ve “Shall We Dance” gibi yapımlarda bulunmuş Onalee Ames, Kiera Allen, Pat Healy, Erik Athavale, Bradley Sawatzky, Carter Heintz gibi adlar bulunmakta.

Yasak Elma 78. bölüm fragmanı yayımlandı

Fox TV’nin beğenilen dizisi Yasak Elma, ilk olarak 2018 senesinde izleyici karşısına çıktı. Tüm dünyayı tesiri altına alan ve büyük bir sıhhat tehdidi oluşturan Koronavirüs suratından çekimlerine ara vermişti. Geçen hafta ise 3. sezonuyla, Koronavirüs pandemisinden sonra ilk kere izleyici karşısına çıktı. Pandemi sonrası 4. kısım olacak 78. kısmın fragmanı ise Fox TV’nin resmi YouTube kanalından paylaşıldı. Rejisör koltuğunda Neslihan Yeşilyurt’un oturduğu dizinin senaryosu, Melis Civelek tarafından kaleme alınıyor.

Yaşam