Hazar Ergüçlü’nün yıllar önceki hali şaşırttı!

Son olarak 'Hakan Muhafız' dizisinde yer alan Hazar Ergüçlü'nün yıllar öncesine ait fotoğrafı görenleri şaşırtacak cinsten...

Takip Et:

Netflix’in ilk Türk yapımı olma özelliğini taşıyan ‘Hakan Muhafız’ dizisinde Çağatay Ulusoy ile başrol oynayan 27 yaşındaki oyuncu Hazar Ergüçlü, kendisinden 21 yaş büyük yönetmen sevgilisi Onur Ünlü ile yaşadığı aşk ile sık sık magazin gündeminde yer alıyor. Sürekli olarak birlikte görüntülenen çift, mutluluk pozları vermeye devam ediyor.

YÜZÜNDE ESTETİK İZLERİ…

‘Medcezir’ dizisi ile yıldızı parlayan güzel oyuncunun yıllar önce katıldığı bir düğünde çekilen fotoğrafı ortaya çıktı. Abartılı makyajı, takıları ve giyim tarzı ile dikkat çeken Ergüçlü’nün yıllar önceki hali ve şu an ki hali arasında büyük farklılıklar görülüyor. Şimdilerde makyajsız halleri ile basının karşısına geçmekten çekinmeyen ünlü oyuncunun, yıllar önce kendisini yaşından daha büyük gösteren bir makyajla düğüne katılması şaşırttı. Öte yandan yıllar önce çok ince bir dudak yapısına sahip olan oyuncunun büyüyen dudakları da gözlerden kaçmadı.

İşte Hazar Ergüçlü’nün yıllar içerisinde değişimi: