Hazar Ergüçlü’nün sevgilisi Onur Ünlü: “Artık param yok!”

Kendisinden 21 yaş küçük oyuncu Hazar Ergüçlü ile birlikte olan yönetmen ve yazar Onur Ünlü, Cihangir'de kirada oturduğunu ve parasının olmadığını söyledi...

Takip Et:

Uzun süredir birlikte olan Hazar Ergüçlü ve Onur Ünlü çifti, ilişkilerinin başından beri aralarındaki yaş farkı nedeniyle eleştiriliyor. Zaman zaman ağır sözlerle hedef haline gelen aşıklar, ilişkilerine hız kesmeden devam ediyor. Ergüçlü ve Ünlü, sosyal medya hesapları üzerinden de birbirleri ile olan fotoğraflarını yayınlıyor.

Hazar Ergüçlü ile yaşadığı aşkla magazin gündeminden düşmeyen senarist ve yönetmen Onur Ünlü, ‘Aslı Şafak’la İşin Aslı’ programına konuk oldu. Ünlü, birbirinden çarpıcı açıklamalarda bulundu.

“ZAMANINDA ÇOK PARA KAZANDIM AMA BİRİKİM YAPMADIM”

‘Aslı Şafak’la İşin Aslı’ programına konuk olan Onur Ünlü yaptığı açıklamalarla şaşırttı. Bir daha film çekmek istemediğini söyleyen Ünlü, Cihangir’de kirada oturduğunu ifade etti. Onur Ünlü birikim yapmadığını da şu sözlerle anlattı: “Benim param yok, zamanında çok güzel paralar kazandım ama birikim yapmadım. Şimdi de param yok.”