Hazar Ergüçlü, Onur Ünlü’ye ‘Evet’ dedi!

1.5 yıldır aşk yaşayan Hazar Ergüçlü ve Onur Ünlü çiftinin evlenmeye karar verdiği öne sürüldü...

Takip Et:

Geçtiğimiz yıl aşk yaşamaya başlayan oyuncu Hazar Ergüçlü ve yönetmen Onur Ünlü 1.5 yıldır birlikteliklerine dolu dizgin devam ediyor. 26 yaşındaki Ergüçlü’nün kendisinden 21 yaş büyük Onur Ünlü ile beraber olması ilişkinin ilk duyulduğu zamanlarda bu yana kadar hem magazin basınında hem de sosyal medyada büyük yankı uyandırmıştı. Magazin programlarında masaya yatırılan aşk, sosyal medyada oldukça yorum alan bir durum. İki ünlü ismi birbirine yakıştırmayan ve yaş farkını fazla bulan birçok kişi ikiliye eleştiri yöneltiyor.

Hazar Ergüçlü kendisine gelen eleştirilere yanıt vermezken, zaman zaman çok ağır mesajlar aldığını söyleyen Onur Ünlü, yine sosyal medyadan tepki gösteriyor. Hatta ünlü yönetmen kendisine hakaret içerikli mesajlar atan birkaç kişi hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunmuştu. Bütün eleştiri ve yorumlara rağmen ilişkilerini yaşamaya devam eden ikili, kameralardan da kaçmıyor. Onur Ünlü önceki günlerde verdiği röportajda aralarındaki yaş farkını sorun etmediklerini söylemişti. Ünlü, sevgilisi ile arasındaki yaş farkını çıkan haberler sayesinde öğrendiğini de ifade etmişti.

EVLİLİK YAKIN

İlişkilerinin akıbeti hep merak konusu olan Hazar Ergüçlü ve Onur Ünlü’nün evlenmeye karar verdiği iddia edildi. Ünlü, önceki günlerde sevgilisinde evlilik teklifi etti. Teklif karşısında bir hayli sevinen ünlü oyuncunun yanıtı ‘Evet’ oldu. Ünlü çifttin ne zaman ve nerede evleneceği ise bilinmiyor. Hazar Ergüçlü, geçtiğimiz yaz aylarında ailesi ve sevgilisini Kıbrıs’ta tanıştırmıştı. İstanbul’a gelen Ergüçlü’nün anne ve babası burada da müstakbel damatları ile bir araya gelmişti.