Magazin

Hazar Ergüçlü evlilik hakkındaki soruları yanıtladı!

Ünlü oyuncu, geçtiğimiz gün reklam yüzü olduğu bir markanın düzenlediği basın toplantısı ve tanıtımında yer aldı. Marka yeni ürün tanıtırken reklam yüzü olan Hazar Ergüçlü’de orada bulundu. Tanıtım sonrasında muhabirlerle sohbet eden ve röportaj veren Hazar Ergüçlü kendisinden yaşça büyük sevgilisi ünlü yönetmen Burak Ünlü ile ilişkileri hakkında bir takım açıklamalarda bulundu.

Muhabirler ile şakalaşan ve eğlenceli dakikalara imza atan Hazar Ergüçlü, muhabirlerin konuyu evlilik sorusuna getirince, 19 yaş büyük sevgilisi Burak Ünlü ile şuan için evlilik düşünmediklerini ve bir süre daha böyle devam edeceklerini söyledi. Muhabirlerin, sevgilisi ile aralarındaki yaş farkının evliliklerinde problem çıkarır mı? sorusuna ise Hazar Ergüçlü sadece güldü. Hazar Ergüçlü ilerleyen zamanlarda bunu sevgilisi Burak Ünlü ile oturup konuşacaklarını fakat şu zamana kadar birbirleri ile bu konuyu hiç konuşmadıklarını ve hayatı olduğu gibi severek aşık olarak yaşadıklarını dile getirdi. Bu tarz kararların önemli olduğunun altını çizen Hazar Ergüçlü, hiç bu konuyu karşılıklı oturup daha önce konuşmadık veya düşünmedik dedi.


Muhabirler ile şakalaşan ve samimi şekilde cevaplar veren Hazar Ergüçlü, ilişkisinin herkes tarafından sıra dışı şeklinde sınıflandırılmasından şikayetçi olduğunu dile getirdi. Hazar Ergüçlü yaptığı tercihlerin kendi hayatını etkileyeceğini ifade ederken, ünlü oyuncu Burak Ünlü ile olan ilişkilerinin sıradan ilişkiler gibi olduğunu söyleyerek, bazı kişiler tarafından ilişkilerinin büyütüldüğünü ve kendilerinini bu durumdan hiç hoşnut olmadığını itiraf etti.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu