Hazal Kaya’ya meslektaşı arka çıktı!

Doğum kilolarını dert etmediğini söyleyen çiçeği burnunda anne Hazal Kaya'nın açıklamasından sonra Pınar Altuğ, sosyal medyadan bir destek mesajı yayınladı...

Takip Et:

Geçtiğimiz yıl şubat ayında evlenen ve 18 Kasım’da oğulları Fikret Ali’nin doğumu ile anne-baba olma heyecanı yaşayan Hazal Kaya ve Ali Atay çifti, doğumdan sonra ilk kez minik bebekleriyle birlikte görüldü. Çiçeği burnunda anne Hazal Kaya, eşi Ali Atay’la ve oğlu Fikret Ali ile birlikte Nişantaşı’nda bulunan bir restorandan çıkarken objektiflere yansıdı. Daha önce oğulları Fikret Ali’nin fotoğraflarını paylaşsalar da yüzünü göstermeyen ünlü çift, gazetecilerden oğullarının yüzünü çekmemeleri rica etti.

Nazardan korktuklarını söyleyen ünlü çiftten Ali Atay, oğlunun bebek arabasını toplarken tecrübesiz ve heyecanlı halleri ile dikkat çekti. Hazal Kaya’nın ise doğum kilolarını henüz vermediği görüldü. Bu konunun sorulması üzerine “Hiç öyle bir derdim yok. Çocuğum sağlıklı olsun yeter” yanıtını veren Hazal Kaya, daha sonra eşi Ali Atay ve oğlu Fikret Ali ile birlikte plakada oğlunun başrollerinin yer aldığı aracına binerek oradan uzaklaştı.

“İNSANLARIN KİLOLARINA KARIŞMAYIN!” 

Hazal Kaya’nın bu açıklamasının basında yer almasının ardından ünlü oyuncu Pınar Altuğ’dan bir destek açıklaması geldi. “Artık insanların kilolarına karışmasanız mı acaba? Hele ki yeni doğum yapmış bir anneye!” yazan Pınar Altuğ, hem Hazal Kaya’ya destek verdi hem de ünlü oyuncuya kilosu ile ilgili soru soran gazetecileri eleştirdi.

Geçtiğimiz yıl nisan ayında oğlu Karan’ı dünyaya getiren Fahriye Evcen, doğumdan aylar sonra görüntülenmiş ve doğum kiloları ile dikkat çekmişti. Güzel oyuncu hakkında sosyal medyada yazılan çirkin yorumlar sonrası “Çok güzelsin Fahriye” hastang’i ile destek mesajları yayınlanmıştı.