Magazin

Hazal Kaya’nın o soruya verdiği cevap sosyal medyanın gündeminde!

Hazal Kaya, bu soruya karşılık, “Bir tepkim olmazdı. Beni ilgilendirmez. Benim ne tepkim olabilir, o benden başka birisi. Çocuklarımızla ilgili bunu anlamak zorundayız. O benden başka bir birey, ben değilim o. Onu yönlendirmek haddim değil. Ben ona ancak yol arkadaşlığı yapabilirim. Bir ihtiyacı olursa yanında olabilirim. Yani hiçbir tepkim olmazdı, çünkü haddim değil buna bir tepki vermek” ifadelerini kullandı.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Hazal Kaya‘nın “Çocuğun LGBT olsa ilk tepkin ne olurdu?” sorusuna verdiği cevap Twitter‘da gündem oldu. Twitter kullanıcıları “Hazal Kaya” etiketi altında binlerce paylaşım yaptı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu