Magazin

Hazal Kaya’nın anneliğe hazırlık turları!

Son olarak geçtiğimiz sezon final yapan ‘Bizim Hikaye’ dizisinde 2 yıl Burak Deniz ile başrol oynayan Hazal Kaya, şubat ayında 5 yıldır birlikte olduğu oyuncu sevgilisi Ali Atay ile hayatını birleştirmişti. Birçok ünlü ismin katıldığı eğlence dolu düğünden birkaç ay sonra hamile olduğu haberleri ile gündeme gelen Hazal Kaya, başta nazardan korktuğu için hamileliğini geç açıklamıştı.


Hamileliğinin 7 ayını geride bırakan Hazal Kaya, önceki gün Nişantaşı’nda bir alışveriş merkezinde düzenlenen ‘Bebekler Neden Ağlar’ isimli anne-bebek seminerine katıldı. Fikret Ali ismini verdikleri oğullarının doğumu için gün sayan güzel oyuncu, seminerde yer alan konuşmacıları dikkatle dinledi. Kaya, konuşmalar boyunca elinde bulunan defterine notlar almayı ihmal etmedi.

“HAMİLELİK HAZAL’I GÜZELLEŞTİRDİ”

Önceki gün 29 yaşına giren ünlü oyuncu, sosyal medyadan tek olduğu ve eşi Ali Atay ile köpeklerinin olduğu kareleri yayınladı. Duygusal bir de yazı kaleme alan Kaya, mor elbisesiyle karnını tutarak poz verdi. 800 binden fazla beğeni alan bu fotoğraflar binlerce de yorum aldı. Sosyal medya kullanıcıları hamileliğin Hazal Kaya’nın güzelliğine güzellik kattığını yazdı.

Instagram’daki son fotoğrafı ile yüz binlerce beğeni alan Hazal Kaya, geçtiğimiz haftalarda bikinili bir fotoğrafını paylaşmış ve bir kısım sosyal medya kullanıcı ünlü oyuncuyu ağır sözlerle eleştirmişti. Hazal Kaya’nın hamileyken bikinili fotoğraf paylaşmasının doğru olmadığını düşünen kişilere oyuncunun hayranları ve diğer sosyal medya kullanıcıları karşı çıkmıştı. Kaya’nın bikinili fotoğrafı bir süre magazin gündeminde konuşulmuştu.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu