Hazal Kaya’nın ağır sözlerine Elçin Sangu onayı!

Takip Et:
Nasıl oturur, nasıl kalkar, nasıl yemek yer! Elçin Sangu’da lanet bir huy var!
Nasıl oturur, nasıl kalkar, nasıl yemek yer! Elçin Sangu’da lanet bir huy var!

Magazinn /Ayrıntı -Sevgilisi Yunus Özdiken’in açtığı mağazanın tanıtımına katılan ve kameralara konuşan ünlü oyuncu Elçin Sangu, Hazal Kaya’nın sözlerini doğrulayan ifadeleriyle dikkat çekti.

Hazal Kaya’nın açıkladığı kilolu bayanlara başrol öneriyi yapılmadığı tenkidine Elçin Sangu da katıldı. Cemiyet dayatmasından bahseden oyuncu, bu mevzuda çok tasalı olduğunu sözleriyle gösterdi.

Iyi Günde Makûs Günde dizisini 6 kısımda yayından kaldırılmasını da sindiremeyen oyuncu, Hazal Kaya’nın sözleri sorulunca şu değerlendirmeyi yaptı: “Yeterince hoşlanılmayan birisi ise hemen hoşluğundan, yakışıklılığından veya çirkinliğinden dem bir yere çarpılıyor.
Yapımcı baskısıyla suratına bir şey yaptırıyor. Bu sefer de estetikten geçilmiyor diyorlar. Başka Bir Deyişle gerek yok. Herkes hoş olmak zorunda değil.”

“Biz pahalı ameleleriz” diye bir ziyaretinde açıklama yapınca kendi iş camiasından büyük tepki bakan Elçin Sangu, aynı görüşü korunmaya devam ediyor. Oyuncu, “Evet fiyatımızı alıp amelelik yapıyoruz. Bunda bir şey yok” dedi.

.