Medya

Hazal Kaya’dan yakın dostu Enis Arıkan’a sitem!

Televizyongazetesi.comm/Ayrıntı – Ünlü Oyuncu Hazal Kaya, Bizim Öykü dizisinin finaline doğru hamile olduğunu bilmişti. Oyuncu-Rejisör Ali Atay ile evli olan Kaya, daha önceki yıl Kasım ayında oğlu Fikret Ali’yi dünyaya getirdi.

Bir müddettir oğlu ile ilgilenen ve karantina sürecini de İstanbul’da evlerinde geçiren oyuncu, yaz sezonunda ise bir başka projede yer alacağı haberi ile hayranlarını mutlu etmişti. Aslında oğluna hamileyken proje ortaya çıkmış ve çok istediği bu filmde oynayamayacağı kaygısı oyuncuyu üzmüştü.

Ancak işler bir biçimde döndü gezdi Hazal Kaya’nın istediği gibi oldu ve Aslı Kızmaz’ın ‘Benden Ne Olur?’ adlı kitabından adapte edilen filmde çok istediği o Sertab Bal karakterini oynamaya başladı.
Bu adlardan birisi de Enis Arıkan’dı. Çok uzun senelerdir Arıkan ile yakın dost olan Hazal Kaya, film çekimleri süresince Arıkan’ın nesnelinden kaçamadı.

Aynı zamanda sosyal medya fenomeni olan Enis Arıkan, bu mevzuya azıcık mesafeli duran Hazal Kaya’yı dahi videolara alıştırdı. Yaptığı paylaşımları artan ve sosyal medyada iyiden iyiye ısınan Hazal Kaya’nın hayranları bu gidişattan çok hoşnut.

Reelinde kendisinin de sevinç aldığı anlaşılıyor.
Çünkü hem her gün Enis Arıkan ile toplanmaya hem de devamlı story paylaşmaya alıştığını açıklayan oyuncu, takipçilerine “Tamam mı, devam mı?” diye sormakta şimdilerde.

İşte Hazal Kaya’nın mizahlı bir söylemle takıldığı Enis Arıkan ile pozu ve öteki paylaşımı:

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu