Magazin

Hazal Kaya’dan tepki!

Geçtiğimiz şubat ayında 5 yıllık beraberliklerini nikah masasına taşıyan Hazal Kaya ve Ali Atay çifti, artık oğulları Fikret Ali’nin doğması için gün sayıyor. Hamileliğinde 8’inci ayı geride bırakan ve son ayın içerisinde olan Hazal Kaya ve eşi Ali Atay, önceki gün arkadaşlarıyla vakit geçirmek için bir alışveriş merkezindeydi. AVM’nin otopark girişinde araçlarının bagajının açılmamasıyla kısa süre bekleyen ikiliden Kaya, olaya müdahale ederek bagajı açtı. Alışveriş merkezinde arkadaşları ile buluşarak sinemaya giden ünlü çift, çıkışta kendilerini bekleyen magazin muhabirlerine teşekkür ederek arabalarına geçti.

FİLMİN GERİ DÖNÜŞLERİNDEN MEMNUN

Karnı burnunda anne adayı Hazal Kaya, “Hamileliğiniz nasıl gidiyor?” sorusu üzerine her şeyin çok yolunda olduğunu söyledi. Hamileliğinde kaç kilo aldığının sorulması üzerine biraz gerilen oyuncu, “Çok ayıp” demekle yetindi. Eşi Ali Atay’ın yönetmenliğini üstlendiği Cinayet Süsü isimli film hakkında da konuşan Hazal Kaya, filme gelen olumlu yorumlardan dolayı memnuniyetlerini dile getirdi. Baştan ayağa pembeler içinde olan ünlü oyuncunun makyajsız, doğal halleri dikkat çekti.

Son dönemin yakından takip edilen anne adayı ünlülerinden biri olan Hazal Kaya, oğlu Fikret Ali’yi kucağına almadan önce yoğun bir hazırlık süreci geçirdi. Hamileliği boyunca bebek bakımı üzerine düzenlenen çeşitli kurslara katılan Kaya, bu seminerlerde çalışkan bir önce edasıyla konuşmacıyı pür dikkat dinleyip, not alırken görülmüştü. Ayrıca ünlü oyuncu, bebeğinin odasını ve kullanacağı malzemeleri de eksiksiz hazır etti.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu