Hazal Kaya’dan sonra yeni hedef Seda Bakan oldu!

Önceki günlerde anne olan Seda Bakan, hastane odasından paylaştığı fotoğraf sebebiyle ağır eleştirilerin hedefi haline geldi...

Takip Et:

5 yıldır müzisyen Ali Erel ile evli olan oyuncu Seda Bakan, geçtiğimiz cuma günü sabah saatlerinde kızı Leyla’yı dünyaya getirmişti. Anne olmanın mutluluğunu yaşayan Bakan, minik kızı Leyla ve eşi Ali Erel ile hastane odasından bir fotoğraf paylaşmıştı. Fotoğrafta Leyla’yı emzirirken görülen güzel oyuncu, gönderiye “Bebişkomuz Leyla’yı Allah’ın izniyle kucağımıza aldık. Hayatımızın en güzel anlarını yaşadık. Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah.” notunu düşmüştü.

Seda Bakan ve çekirdek ailesinin bu pozu bazı sosyal medya kullanıcılarını rahatsız etti. “Neden emzirirken çekilen fotoğrafını paylaşıyorsun?” “Size bu paylaşımı yakıştıramadık.” şeklinde yorumlara maruz kalan Bakan’ın, paylaştığı diğer fotoğrafta göğüs kısmını kapattığı görüldü.

HAZAL KAYA DA SOSYAL MEDYA LİNCİNE MARUZ KALMIŞTI…

Birçok ünlü isim oyuncuya destek mesajları yağdırdı. Önceki günlerde bikinili fotoğrafını paylaşan 6.5 aylık hamile Hazal Kaya da benzer yorumlara maruz kalmıştı.